1. بازار مسکن کساد است/ قیمت مسکن پایین می‌آید/ کاهش ۵۵ درصدی از معاملات مسکن/ اجاره بها ۱۷ درصد کاهش داشته است
مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران
تاریخ: ۱۲:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
بازار مسکن کساد است/ قیمت مسکن پایین می‌آید/ کاهش ۵۵ درصدی از معاملات مسکن/ اجاره بها ۱۷ درصد کاهش داشته است

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: ماه محرم، صفر و رمضان برای جامعه ما ارزشمند است و در کشور ما مردم در ماه محرم به خصوص دهه اول آن به فکر خرید مسکن نیستند. مصطفی قلی خسروی درباره وضعیت بازار مسکن بیان کرد: ماه محرم، صفر و رمضان برای جامعه ما ارزشمند است و در […]

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: ماه محرم، صفر و رمضان برای جامعه ما ارزشمند است و در کشور ما مردم در ماه محرم به خصوص دهه اول آن به فکر خرید مسکن نیستند.

مصطفی قلی خسروی درباره وضعیت بازار مسکن بیان کرد: ماه محرم، صفر و رمضان برای جامعه ما ارزشمند است و در کشور ما مردم در ماه محرم به خصوص دهه اول آن به فکر خرید مسکن نیستند.

وی ادامه داد: خصوصا در ماه صفر بسیاری از مردم اعتقاد دارند که نباید خریدی انجام داد. در حال حاضر ۵۵ درصد از تعداد معاملات پایین آمده و حدود ۱۷ درصد از اجاره نسبت به بازه زمانی سال گذشته پایین آمده است.

قلی خسروی تاکید کرد: وقتی که از همکارانمان درباره وضعیت مسکن پرس و جو می‌کنیم، می‌گویند خداروشکر اما اگر وضعیت را بخواهیم بررسی کنیم، شاهد یک کسادی در بازار هستیم. امیدواریم با تمهیداتی که مد نظر دولت است قیمت ها پایین آمده و روند کار بهتر شود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران در پاسخ به این سوال که تمهیدات مدنظر چه چیزهایی هستند، گفت: دولت بیکار ننشسته است. چند وقت پیش وزیر راه نیز گفت که من ۴۰۰ هزار مسکن خواهم ساخت و هم اکنون در حال هماهنگی با شهرداری و ارگان های دیگر هستند. می‌توان امیدوار بود که قیمت ها پایین تر بیایند.

پاسخی بگذارید

قالب خبری