با حضور هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران و هئیت مدیره اتحادیه تعمیرکاران خودرو برگزار گردید
تاریخ: 12:51 :: 2019/08/17
رونمایی از اپلیکشن اتو اپ /«اتو اپ» انقلابی در امداد رسانی خودرو است

مراسم رونمایی از اپلیکشن «اتو اپ» با حضور هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران و هئیت مدیره اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو امروز شنبه ۲۶ تیر ۹۸ در مقابل ساختمان این اتاق برگزار شد. علیرضا نیک آئین رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو در جریان این مراسم با بیان اینکه راه اندازی استارت آپ «اتو اپ» در شهر […]

مراسم رونمایی از اپلیکشن «اتو اپ» با حضور هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران و هئیت مدیره اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو امروز شنبه ۲۶ تیر ۹۸ در مقابل ساختمان این اتاق برگزار شد.

علیرضا نیک آئین رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو در جریان این مراسم با بیان اینکه راه اندازی استارت آپ «اتو اپ» در شهر تهران تحول بسیار بزرگ در عرصه خدمات رسانی خودرو  است گفت: می توان این استارتاپ را انقلابی در امدادرسانی خودرو دانست که می تواند در ابعادی وسیع تمامی افرادی که این نرم افزار را بر روی گوشی های خود نصب می کنند را به ۵۰۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب متصل نماید.

نیک آئین ادامه داد: با استفاده از این اپلیکشین هر فردی در هر نقطه ای از شهر تهران قرار می گیرد در صورت بروز هر گونه مشکل تنها با یک اشاره در استارت آپ به نزدیک ترین محل تعمیر خودرو معرفی و تعمیر کار با وسیله نقلیه مشخص و یونیفرم معلوم به محل اعزام و در صورت عدم بر طرف شدن مشکل در محل ، خودرو با بکسل به محل نزدیک حمل و تعمیر می گردد.

نیک آئین اضافه کرد: نیاز مبرم به این استارت آپ از سال ها پیش احساس می شد. بارها مردم به جهت اشکالات عدیده ای که در امداد رسانی خودرو صورت می گرفت به اتحادیه مراجعه و شکایت می کردند، البته که کار بر روی این استارت آپ بسیار زمان‎بر و هزینه‎بر بود و تلاشهای بسیاری را می طلبید؛ اما با همت هئیت مدیره اتحادیه و کمک اعضاء و مهمتر از آن توجه و حمایت آقای ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایدان و تهران این کار برنامه ریزی و مدون و تا در طول سه سال با زحمت فراوان امروز به ثمر رسید.

پاسخی بگذارید