با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران
تاریخ: ۱۴:۱۱ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سی و یکمین مرحله توزیع مواد اولیه پوشاک انجام شد

سی و یکمین مرحله توزیع مواد اولیه پوشاک با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران و رئیس کارگروه تامین مواد اولیه پوشاک  امروز سه شنبه ۲۲ تیر  ۹۸در محل این کارگروه بین متقاضیان انجام گرفت. در این مرحله که ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک، نمایندگان اتحادیه های صنوف […]

سی و یکمین مرحله توزیع مواد اولیه پوشاک با حضور ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران و رئیس کارگروه تامین مواد اولیه پوشاک  امروز سه شنبه ۲۲ تیر  ۹۸در محل این کارگروه بین متقاضیان انجام گرفت.

در این مرحله که ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک، نمایندگان اتحادیه های صنوف مرتبط با پوشاک و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف تهران در محل کارگروه حضور داشتند انواع نخ گردباف و پارچه جین کتان توسط کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه بین متقاضیان توزیع شد.

با توجه به توزیع مواد اولیه پوشاک در مراحل گذشته، بنا به اعلام دست‎اندرکاران کارگروه مواد اولیه پوشاک این اقدام با استقبال تولیدکنندگان پوشاک مواجه گردیده و متعاقب آن موجب مدیریت و انتظام  بازار در حوزه تولید پوشاک گردیده است.

پاسخی بگذارید