خسرو ابراهیمی رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس
تاریخ: ۱۱:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
کاهش ۵۰ درصدی گرایش مردم به تالار‌های عروسی/ تالار‌های متخلف شناسایی می شوند/ همواره به دنبال کاهش هزینه ازدواج برای نسل جوان هستیم

رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس از کاهش ۵۰ درصدی مراجعه مردم به تالارها خبر داد و  گفت: استقبال از تالار‌های عروسی نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش داشته است. خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس، در دلایل کاهش استقبال از تالار‌های عروسی نسبت به سال گذشته […]

رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس از کاهش ۵۰ درصدی مراجعه مردم به تالارها خبر داد و  گفت: استقبال از تالار‌های عروسی نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد کاهش داشته است.
خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس، در دلایل کاهش استقبال از تالار‌های عروسی نسبت به سال گذشته گفت: یکی از دلایل کاهش تمایل مردم برای استفاده از تالارهای سربسته تشریفاتی گرایش آنها به باغ تالار‌ها در خارج تهران جهت برگزاری مراسم و از سوی دیگر کاهش آمار ازدواج در کشور می باشد.

رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس با ابراز تاسف از وضعیت کنونی صنف ادامه داد: متاسفانه وضعیت استقبال از تالار‌های عروسی از سال ۹۷ به ۹۶، ۲۶ تا ۳۰ درصد افت پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه یک هزار واحد رسمی فعال در تهران مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: خوشبختانه واحد غیر رسمی در تهران فعالیت نمی کند و در صورت مشاهده این امر به سرعت با آن ها برخورد می شود.

ابراهیمی نیا بیان کرد: اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی همواره به دنبال کاهش هزینه ازدواج برای نسل جوان است، به طوری که تلاش کردیم ورودی  هر فرد در مراسم ازدواج را  تا سقف ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان کاهش دهیم، اما بعضی مواقع شاهدیم مردم گرایش به سمت تجملات و هزینه‌های گزاف بیهوده می‌برند.
رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی در پایان گفت: به مردم توصیه می‌کنم درصورت تخلف در تعیین قیمت تالار‌های عروسی د با شماره ۵۶-۸۸۵۳۵۲۵۵ تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید