ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی موبایل و لوازم جانبی
تاریخ: ۸:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
بسیاری از گوشی‌های جا مانده در گمرک روانه بازار شده است/جزئیات گوشی‌های جا مانده در گمرک

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی موبایل و لوازم جانبی گفت: بسیاری از گوشی‌های جا مانده در گمرک روانه بازار شده و تعداد معدودی از آن‌ها باقی مانده است. ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی موبایل و لوازم جانبی با اشاره به تعیین تکلیف وضعیت بازار موبایل در این […]

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی موبایل و لوازم جانبی گفت: بسیاری از گوشی‌های جا مانده در گمرک روانه بازار شده و تعداد معدودی از آن‌ها باقی مانده است.

ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی موبایل و لوازم جانبی با اشاره به تعیین تکلیف وضعیت بازار موبایل در این هفته، گفت: امیدواریم قیمت گوشی روند کاهشی به خود بگیرد و بازار با کمبودی مواجه نشود.

وی ادامه داد: انتظار داشتیم با کاهش نرخ ارز، قیمت گوشی همراه نیز کم شود که متاسفانه این امر محقق نشد.

درستی در پاسخ به این پرسش که تکلیف ۶۰۰ هزار گوشی به جا مانده در گمرک به کجا رسیده است، اظهار کرد: بسیاری از این گوشی ها روانه بازار شده و تعداد معدودی از آن‌ها باقی مانده است، که بزودی تکلیف آن‌ها مشخص می‌شود.

وی از پیش بینی بازار موبایل طی ماه‌های آینده در بازار خبر داد، گفت: یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت گوشی همراه، قیمت ارز است چرا که این کالا وارداتی است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی موبایل و لوازم جانبی ادامه داد: از این رو اولین قدم برای آنکه واردکنندگان بتوانند سهم و نیاز بازار را تامین کنند ، ثبات قیمت است چرا که این مسئله، یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این کالا محسوب می شود.

پاسخی بگذارید