احمد رحمانی عضو شورای پیشکسوتان اتاق اصناف تهران
تاریخ: ۱۴:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
تجربه و دانش دو بال پرنده برای پرواز هستند

احمد رحمانی عضو شورای پیشکسوتان اتاق اصناف تهران اظهار داشت: تجربه و دانش به مثابه دو بال پرنده است که کمک می کند بتوانیم در همه امور موفق عمل کنیم. عضو شورای پیشکسوتان ادامه داد: هر فردی حتی با ۶۰ سال تجربه در کسب وکار، بدون تسلط به دانش روز نمی تواند موفق باشد؛ همانطور […]

احمد رحمانی عضو شورای پیشکسوتان اتاق اصناف تهران اظهار داشت: تجربه و دانش به مثابه دو بال پرنده است که کمک می کند بتوانیم در همه امور موفق عمل کنیم.

عضو شورای پیشکسوتان ادامه داد: هر فردی حتی با ۶۰ سال تجربه در کسب وکار، بدون تسلط به دانش روز نمی تواند موفق باشد؛ همانطور که افراد تنها با سلاح دانش و بدون تجربه نمی توانند موفق باشند؛ لذا هر کدام به تنهایی در جای خود راکد مانده و گنداب می زنند.

عضو شورای پیشکسوتان تصریح کرد: در شورای پیشکسوتان بایستی اهداف مشخص، مسیر تعیین و خروجی روشن شود تا بتوانیم برای اصناف در این رابطه کار کنیم؛ البته در این راه به همان دو بال پرنده نیازمندیم.

رحمانی با بیان اینکه باید به افراد با هر شرایط علمی و تجربی بها و حرمت دهیم  گفت: اولین هدف ما ایجاد حرمت بوده و همدلی و انسجام از عمده محورهایی است که باید بر آن تاکید داشته باشیم؛ ضمن اینکه همسو شدن پارامترهایی که همه ما را به آرامش برساند عامل موفقیت خواهد شد در غیر این صورت همدیگر را تضعیف خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید