ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک
تاریخ: ۲۱:۱۴ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
صادرات پوشاک ایران به افغانستان، عراق،‌ روسیه و یمن/یکی از برنامه‌های ما در سال جاری افزایش تولید و حرکت به سمت صادرات پوشاک به کشورهای دیگر است

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با اشاره به توان پاسخگویی تولیدات داخلی به نیاز بازار کشور اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد پوشاک موجود در بازار ایران، محصولات ساخت داخل است که توسط تولیدکنندگان داخلی پوشاک تولید شده است. شیرازی ادامه داد: بعد از ممنوع شدن واردات پوشاک خارجی به […]

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با اشاره به توان پاسخگویی تولیدات داخلی به نیاز بازار کشور اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد پوشاک موجود در بازار ایران، محصولات ساخت داخل است که توسط تولیدکنندگان داخلی پوشاک تولید شده است.

شیرازی ادامه داد: بعد از ممنوع شدن واردات پوشاک خارجی به کشور، تولیدکنندگان پوشاک تمام تلاش خود را کردند تا هم تولیداتشان را افزایش دهند و هم کیفیت تولیدات خود را ارتقاء دهند و خوشبختانه شب عید شاهد بودیم که هیچ کمبودی در بازار پوشاک وجود نداشت.

رئیس اتحادیه پوشاک اضافه کرد: خوشبختانه دستگاه‌های متولی با تشدید برخورد با پوشاک قاچاق، ریسک قاچاق را بالا برده‌اند و امروز شاهد کاهش شدید پوشاک قاچاق در بازار هستیم.

شیرازی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های سال جاری ما افزایش تولید و حرکت به سمت صادرات پوشاک به کشورهای دیگر است؛ البته هم اکنون تولیدکنندگان پوشاک ایرانی در نمایشگاه‌های کشورهای همجوار حضور دارند و محصولات تولیدی ما در کشورهای عراق، روسیه، افغانستان و یمن به فروش می‌رود.

پاسخی بگذارید