حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد
تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
رکود شدیدی در بازار آهن ایجاد شده است / کاهش ۱۲۰۰ تومانی قیمت ها

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با انتقاد از اینکه تصمیم گیرندگان به صورت روشن نمی‌گویند چه برنامه ای برای بخش فولاد کشور دارند، گفت: در حال حاضر هر کیلو میلگرد ۴۲۰۰ تومان قیمت گذاری شده در حالی که یک ماه پیش هر کیلو میلگرد بیش از ۵ هزار تومان بود. حمیدرضا رستگار رئیس […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با انتقاد از اینکه تصمیم گیرندگان به صورت روشن نمی‌گویند چه برنامه ای برای بخش فولاد کشور دارند، گفت: در حال حاضر هر کیلو میلگرد ۴۲۰۰ تومان قیمت گذاری شده در حالی که یک ماه پیش هر کیلو میلگرد بیش از ۵ هزار تومان بود.
حمیدرضا رستگار رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با اشاره به اینکه روند نزولی قیمت انواع محصولات فولادی باعث شده تا رکود شدیدی در بازار ایجاد شود، اظهارداشت: این روزها هیچ برنامه برای بخش فولاد کشور در مراحل تولید، توزیع و حتی ساخت ساز وجود ندارد و همین امر وضعیت این بخش را بلاتکلیف تر کرده است.
وی با بیان اینکه تولید کنندگان امروز موانع بسیاری برای صادرات فولاد دارند، گفت: همین امر عاملی شده تا در سطح بازار داخلی به دلیل نبود رونق در ساخت و ساز قیمت ها هر روز روند نزولی داشته باشد که این موضوع اصلاً به نفع بخش فولاد کشور نیست.
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد با انتقاد از اینکه تصمیم‎گیرندگان به صورت روشن نمی‌گویند چه برنامه ای برای بخش فولاد کشور دارند، افزود: چرا در بخش های تصمیم گیری هیچ اعلام نظری از توزیع کنندگان نمی‌شود چرا باید قیمت ها ۱۲۰۰ تومان کاهش پیدا کند با این وضعیت تولیدکننده و توزیع کننده باید چه کار کند؟رستگار اضافه کرد: در حال حاضر هر کیلو میلگرد ۴۲۰۰ تومان قیمت گذاری شده در حالی که یک ماه پیش هر کیلو میلگرد بیش از ۵ هزار تومان بود.

پاسخی بگذارید