اسماعیل الهیان، رئیس اتحادیه فروشندگان چوب، تخته و نئوپان
تاریخ: ۸:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
تولید نئوپان در کشور به مرحله خودکفایی رسیده است /با همکاری مسئولان برای تأمین مواد اولیه، کمبودی در واردات چوب نخواهیم داشت

رئیس اتحادیه فروشندگان چوب و تخته با بیان اینکه در تولید نئوپان خودکفا شده‌ایم، تصریح کرد: این محصول در بخش‌های مختلف تولیدی مانند کمد، کابینت و غیره کاربرد دارد که امیدواریم با حمایت‌های همه جانبه دولت و تلاش متخصصان و سرمایه گذاران در آینده نزدیک، صد درصد این محصول به صورت داخلی تأمین شود و […]

رئیس اتحادیه فروشندگان چوب و تخته با بیان اینکه در تولید نئوپان خودکفا شده‌ایم، تصریح کرد: این محصول در بخش‌های مختلف تولیدی مانند کمد، کابینت و غیره کاربرد دارد که امیدواریم با حمایت‌های همه جانبه دولت و تلاش متخصصان و سرمایه گذاران در آینده نزدیک، صد درصد این محصول به صورت داخلی تأمین شود و دیگر نیازی به واردات نباشد.

اسماعیل الهیان اظهار داشت: در حال حاضر ۷۰۰ واحد رسمی مجوزدار در تهران مشغول به فعالیت هستند که امیدواریم تعداد این  واحدهای تولیدی پروانه دار در کشور بیشتر شود.
او با تاکید بر اهمیت تامین مواد اولیه مورد نیاز صنف گفت: کمبود مواد اولیه موجب افزایش ۱۵ درصدی قیمت در صنف فروشندگان چوب و تخته در اواخر اردیبهشت امسال شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان چوب و تخته بیان کرد: نوسانات نرخ ارز ، تأثیر مستقیمی بر قیمت کالا‌های موجود در بازار داشته و علاوه بر این، افزایش تعرفه گمرکی موجب اوج گیری نرخ چوب، تخته و فیبر‌های سه لایی شده است.
الهیان افزود: اگر مسئولان همکاری لازم را در تأمین مواد اولیه با اتحادیه فروشندگان چوب و تخته داشته باشند کمبودی در واردات چوب نخواهیم داشت.
رئیس اتحادیه فروشندگان چوب و تخته افزود: مصنوعات چوبی آخرین مرحله کار در صنایع چوب است و پس از این مرحله، محصولات به دست مصرف‌کننده نهایی می‌رسد، به همین دلیل دارای ارزش افزوده بالایی بوده و اهمیت زیادی در بخش صادرات دارد.
رئیس اتحادیه فروشندگان چوب و تخته گفت: امیدواریم با حمایت‌های همه جانبه دولت و تلاش متخصصان و سرمایه گذاران در آینده نزدیک، صد درصد این محصول به صورت داخلی تأمین شود و دیگر نیازی به واردات نباشد.

پاسخی بگذارید