علی مرادی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ظروف آلومینیوم
تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
عمده مشکل تولیدکنندگان، نوسان ارز  و عدم ثبات قیمتهاست

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ظروف آلومینیوم در رابطه با وضعیت صنف متبوع خود اظهار داشت: نوسان ارز و عدم ثبات قیمتها عمده مشکلات این صنف است که تولیدکننده را در شرایط نابسامانی قرار می دهد. علی مرادی در رابطه با مشکلات تولید کنندگان در این حوزه گفت: نوسان ارز و عدم ثبات قیمتها، تولیدکننده را […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ظروف آلومینیوم در رابطه با وضعیت صنف متبوع خود اظهار داشت: نوسان ارز و عدم ثبات قیمتها عمده مشکلات این صنف است که تولیدکننده را در شرایط نابسامانی قرار می دهد.

علی مرادی در رابطه با مشکلات تولید کنندگان در این حوزه گفت: نوسان ارز و عدم ثبات قیمتها، تولیدکننده را در شرایط نابسامانی قرار می دهد. مواد اصلی که در ساخت ظروف به شمش اضافه می شود کاملاً وارداتی  بوده وا در حال حاضر گران و واردات آن با مشکلاتی روبروست که امیدواریم شرایط مساعد و راه تولید هموارتر شود.

او در ارتباط با  فعالیت اعضای صنف گفت: اتحادیه دارای ۴۲۱ عضو با پروانه کسب می باشد که حدود ۲۰۰ عضو آن از تولید کنندگان ظروف آلومینیوم هستند و عمده تجمع آنها در منطقه شهید بروجردی است. این صنف دارای چهار رسته فعال شامل  ذوب و نورد- تفلون- ساخت و ساز آلومینیوم و ورق است.

مرادی اضافه کرد: در حال حاضر ظروف آلومینیوم به کشورهای عراق-آفریقا-سیرالئون صادر می شود که با رونق تولید می توان امید داشت تا به کشورهای بیشتر صادرات داشته باشیم.

پاسخی بگذارید