با حضور نایب رئیس دوم اتاق و اعضاء
تاریخ: ۱۰:۳۷ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
جلسه کمیته فوتبال اتاق اصناف تهران تشکیل شد

جلسه کمیته فوتبال اتاق اصناف تهران با حضور خسرو ابراهیمی‎نیا نایب رئیس دوم و رئیس کمیته ورزش اتاق، دکتر سجادی مشاور ورزشی و اعضای این کمیته امروز سه شنبه ۲۱خرداد در محل این اتاق برگزار شد. موضوع این نشست برنامه ریزی و تصمیم گیری در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال به مناسبت هفته بزرگداشت اصناف بود […]

جلسه کمیته فوتبال اتاق اصناف تهران با حضور خسرو ابراهیمینیا نایب رئیس دوم و رئیس کمیته ورزش اتاق، دکتر سجادی مشاور ورزشی و اعضای این کمیته امروز سه شنبه ۲۱خرداد در محل این اتاق برگزار شد.

موضوع این نشست برنامه ریزی و تصمیم گیری در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال به مناسبت هفته بزرگداشت اصناف بود که ابتدا اعضای کمیته پنشنهادات خود را ارایه داده و در ادامه مصوبات ذیل اتخاذ گردید:

  • انجام مسابقات سمبولیک فوتبال با حضور روسای اتحادیه های صنفی در هفته بزرگداشت اصناف( یکم لغایت هفتم تیر ماه) در مجموعه ورزشی- فرهنگی دوکوهه از ساعت ۱۴ الی ۱۹
  • فراخوان روسای اتحادیه های صنفی جهت آمادگی و شرکت در این مسابقات طبق برنامه های تعیین شده توسط کمیته
  • تعیین ترکیب و نحوه انجام مسابقات توسط اعضای کمیته فوتبال
  • برگزاری هفتگی مسابقات فوتبال بین روسای اتحادیه های صنفی طی سال و هماهنگی با به کارگیری یک مربی برای این امر
  • برگزاری جلسات کمیته هر ۱۵ روز یکبار در یکی از اتحادیه های عضو کمیته جهت نظام مند شدن برنامه های کمیته

در این جلسه همچنین مقرر شد هماهنگی های لازم جهت حضور و شرکت اصناف در مسابقات جهانی فوتبال کمپانی ها و شرکت ها – ۲۰۲۰- یونان- با توجه به حضور اعضای فدراسیون جهانی ورزش کمپانی ها و شرکت ها در تهران، توسط دکتر سجادی مشاور ورزش اتاق اصناف انجام گیرد. ضمن اینکه تدوین تقویم مدون ورزش اصناف به تصویب اعضاء رسید.

پاسخی بگذارید