با حضور قاسم نوده‎فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران
تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
از فعالان حوزه نماز در صنف و صنعت تجلیل شد

باحضور نوده‎فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران، پورمحمدی معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس شورای فرهنگی، معاونان، روسا و اعضای شورای فرهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت، جمعی از روسای اتحادیه های صنفی و مدیران عامل کارخانجات صنعتی از فعالان حوزه نماز در صنف و صنعت تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن […]

باحضور نوده‎فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران، پورمحمدی معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس شورای فرهنگی، معاونان، روسا و اعضای شورای فرهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت، جمعی از روسای اتحادیه های صنفی و مدیران عامل کارخانجات صنعتی از فعالان حوزه نماز در صنف و صنعت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران در راستای اجرای بندهای ۴ و ۱۱ دستور العمل برنامه ابلاغی شورای فرهنگی وزارت صنعت، معدن وتجارت و ستاد اقامه نماز استان و نیز به مناسبت فرا رسیدن میلاد کریمه اهل بیت ، امام حسن مجتبی(ع) از ۲۶ واحد صنفی و صنعتی که در امر اقامه نماز نقش فعال داشتند تجلیل  گردید.
گفتنی است، در ابتدای این جلسه قدرتی دبیر شورای فرهنگی و رئیس گروه نوسازی و تحول اداری گزارشی از اقدامات این شورا و فرآیند انتخاب این اتحادیه ها ارائه نمود.
لازم به ذکر است درسال گذشته ستاد اقامه نماز سازمان صنعت،  معدن وتجارت استان تهران ضمن بازدید از ۵۰شبکه اقتصادی اعم از  اتحادیه های صنفی، واحدهای صنعتی، فروشگاههای زنجیره ای و میادین میوه و تره بار بر اساس معیارهای پیش بینی شده توانست ۲۶ واحد که حائز بهترین شرایط بودند را انتخاب و دراین جلسه تجلیل نماید.

پاسخی بگذارید