با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول
تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات تشکیل شد

جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات اتاق اصناف تهران با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق و اعضای این کمیسیون امروز سه شنبه ۳۱اردیبهشت ۹۸ در محل کمیسیون ها تشکیل شد. در ابتدای این کمیسیون نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران در صحبت هایی گفت: همانگونه که در عنوان این کمیسیون مستتر می باشد […]

جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات اتاق اصناف تهران با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق و اعضای این کمیسیون امروز سه شنبه ۳۱اردیبهشت ۹۸ در محل کمیسیون ها تشکیل شد.

در ابتدای این کمیسیون نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران در صحبت هایی گفت: همانگونه که در عنوان این کمیسیون مستتر می باشد فعالیت و اقدامات اعضای کمیسیون مذکور در بعد فرهنگی، اجتماعی و ارتباطات  بسیار گسترده، اساسی و تاثیرگذار است؛ لذا باید تمام همت خود را در همین خصوص به کار گیرد.

ابراهیم درستی با تاکید بر اهمیت کار کمیسیون بویژه در بعد فرهنگی گفت: بحث تاثیرگذاری فرهنگ سازی در بسیاری از امور در پیشبرد کارها و انجام امور به شکل مطلوب و مناسب بر کسی پوشیده نیست؛ لذا از این کمیسیون انتظار داریم با فعالیت در این حوزه و ارایه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای نوآورانه، هئیت رئیسه اتاق را در ارتقای فرهنگی و اجتماعی یاری رساند.

در این جلسه همچنین اعضای کمیسیون در ارتباط با دستور جلسه به بحث و بررسی پرداخته و تصمیمات نیز اتخاذ شد.

پاسخی بگذارید