با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول
تاریخ: ۱۱:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
جلسه شورای معاونان و روسای بخش های اتاق اصناف تهران برگزار شد

 جلسه هم‎اندیشی شورای معاونان و روسای بخش های اتاق اصناف تهران با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اتاق و معاونان و روسای بخش های مختلف این اتاق امروز سه‎شنبه ۳۱ اردیبهشت در محل کمیسیون ها برگزار شد. در این جلسه نایب رئیس اتاق طی سخنانی با تاکید بر حفظ و ترویج روحیه مشارکت و وفاق […]

 جلسه هم‎اندیشی شورای معاونان و روسای بخش های اتاق اصناف تهران با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اتاق و معاونان و روسای بخش های مختلف این اتاق امروز سه‎شنبه ۳۱ اردیبهشت در محل کمیسیون ها برگزار شد.

در این جلسه نایب رئیس اتاق طی سخنانی با تاکید بر حفظ و ترویج روحیه مشارکت و وفاق میان تمامی افراد دخیل در امور اصناف گفت: باید با رعایت قانون، تمامی امور را بر اساس کار تشکیلاتی و سازمانی پیش ببریم تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

ابراهیم درستی تاکید کرد: ارایه آموزش های مورد نیاز و مطابق با پیشرفت ها و تحولات روز در تمام مجموعه ها یکی از اولویت های کاری و عاملی مهم برای موفقیت است؛ لذا آموزش پرسنل و در ادامه آن ارزیابی عملکرد آنها باید جزو لاینفک امور و کارهای معاونان و روسای بخش ها قرار گیرد.

او همچنین با اشاره به اینکه همه کارکنان اتاق و افراد فعال در حوزه مرتبط با اصناف یک خانواده را تشکیل می دهند گفت: همه ما به عنوان خانواده اصناف باید در کنار و همراه یکدیگر در مسیر رفع چالش ها و ارتقاء و پیشرفت اصناف گام برداریم.

در این جلسه معاونان و روسای بخش ها ضمن ارایه گزارشی از عملکرد خود به بیان نکته نظرات و پشنهادات در ارتباط با دستور جلسه پرداختند.

پاسخی بگذارید