با حضور رئیس اتاق اصناف تهران
تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
جلسه کمیسیون حل اختلاف و تشخیص تشکیل شد

جلسه کمیسیون حل اختلاف و تشخیص اتاق اصناف تهران با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس این اتاق و اعضای کمیسیون  امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت در محل کمیسیون ها برگزار شد. در این جلسه قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق در سخنانی با تاکید بر اهمیت عملکرد کمیسیون ها گفت: عملکرد و تصمیمات کمیسیون‎ها به طور […]

جلسه کمیسیون حل اختلاف و تشخیص اتاق اصناف تهران با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس این اتاق و اعضای کمیسیون  امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت در محل کمیسیون ها برگزار شد.
در این جلسه قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق در سخنانی با تاکید بر اهمیت عملکرد کمیسیون ها گفت: عملکرد و تصمیمات کمیسیون‎ها به طور یقین اگر بر اساس یافته‎ها و کارشناسی های دقیق صورت گیرد بر کار اتاق اصناف و در نهایت وضعیت اتحادیه ها و مجموعه اصناف تاثیرگذار خواهد بود.

رئیس اتاق اصناف تهران بر کارشناسی های دقیق اعضای این کمیسیون در بررسی مشکلات و چالش های اتحادیه ها تاکید نموده؛ همچنین  اعضای کمیسیون به بیان نظرات خود پرداختند.

کمیسیون حل اختلاف و تشخیص به منظور بررسی اختلافات صنفی فی مابین افراد و اتحادیه های صنفی و موضوع تبصره (۳)بند”ط” ماده(۳۰) قانون، راهنمایی صنوف و اتحادیه ها، بررسی ضوابط داخلی اتحادیه ها، تشکیل، تقسیم و یا ادغام اتحادیه ها، نوع و خدمات و درجه بندی واحدهای صنفی موضوع بندهای “الف”،”ج”و”ی”ماده (۳۷ )قانون، تشکیل می شود.

بررسی عناوین، نام و رسته های اتحادیه از جمله مواردی است که بیش از همه در این کمیسیون مورد رسیدگی قرار می گیرد، پس از ادغام مجامع و تشکیل اتاق اصناف تهران، مشکلات بسیاری به جهت همگن بودن اتحادیه ها و قرار داشتن تعدادی از رسته ها در چند اتحادیه  ایجاد شد که این شرایط موجب اختلافات و سردرگمی افراد گردید بر این اساس برقراری صلح و سازش در اتحادیه ها اولویت اول کمیسیون حل اختلاف و تشخیص است.

پاسخی بگذارید