ابراهیم درستی نماینده وزیر صمت و عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران
تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
 امکان ثبت و رجیستری گوشی تلفن همراه مسافری تا اطلاع ثانوی کما فی السابق فراهم گردید

نماینده وزیر صمت و عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران از امکان ثبت و رجیستری گوشی تلفن همراه مسافری تا اطلاع ثانوی و کما فی السابق خبر داد. ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، تلفن همراه و لوازم جانبی در این خصوص افزود: در جلسه ای که به همین منظور […]

نماینده وزیر صمت و عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران از امکان ثبت و رجیستری گوشی تلفن همراه مسافری تا اطلاع ثانوی و کما فی السابق خبر داد.

ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری، تلفن همراه و لوازم جانبی در این خصوص افزود: در جلسه ای که به همین منظور روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت۹۸ به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و با حضور مهندس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت تشکیل گردید پس از تبادل نظر و رفع ابهامات موجود، مقرر شد سایت ثبت گوشی مسافری همچون گذشته فعال و امکان ثبت و رجیستری تلفن همراه مسافری تا اطلاع ثانوی کما فی السابق (۹۷/۱۲/۷ ) فراهم گردد.

بنا به اعلام نماینده وزیر صمت و عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران، مسافران محترم همچون گذشه می توانند با کدملی خود نسبت به ثبت یک گوشی تلفن همراه اقدام نمایند.

درستی با تقدیر ویژه از وزیر کشور و معاون بازرگانی داخل وزارت صمت ادامه داد: با همکاری و نگاه مثبت این عزیزان توانستیم این موضوع را مرتفع سازیم و از هرگونه التهاب احتمالی در بازار جلوگیری به عمل آوریم

پیش از این آخرین مهلت ثبت و رجیستری گوشی مسافری۳۱ اردیبهشت ۹۸ اعلام گریده بود.

پاسخی بگذارید