ابراهیم درستی نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی
تاریخ: ۱۶:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
کارگروه مشترک فی مابین اصناف و سازمان امور مالیاتی تشکیل گردید

نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی گفت: طی جلسه که امروز با دکتر پناهی سرپرست و معاونین سازمان امور مالیاتی داشتیم، مقرر شد تا کارگروهی متشکل از نمایندگان اصناف و سازمان امور مالیاتی تشکیل و نسبت به تعیین مالیات قطعی مشاغل اصناف در سال ۹۷ تصمیم گیری نماید. عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران […]

نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی گفت: طی جلسه که امروز با دکتر پناهی سرپرست و معاونین سازمان امور مالیاتی داشتیم، مقرر شد تا کارگروهی متشکل از نمایندگان اصناف و سازمان امور مالیاتی تشکیل و نسبت به تعیین مالیات قطعی مشاغل اصناف در سال ۹۷ تصمیم گیری نماید.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران افزود: در این جلسه که مشاورین مالیاتی اتاق اصناف و رئیس کمیسیون امور مالیاتی اتاق اصناف تهران نیز حضور داشتند، شرایط حاکم بر اصناف در سال ۹۷ بطور کارشناسی بیان شد و با نگاه مثبت دکتر پناهی سرپرست سازمان، تشکیل کارگروه مشترک در راستای بررسی دقیق موضوع و ارائه راهکارهای مناسب برای اصناف مصوب گردید.

درستی تصریح کرد: انتظار میرود با تشکیل این کارگروه و حسن نظر سازمان تا پایان اردیبهشت ماه تصمیمات قابل توجه و راهگشایی در این زمینه اتخاذ گردد.

پاسخی بگذارید