ابراهیم درستی نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی
تاریخ: ۱۶:۵۸ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
از درخواست وزیر کشور در خصوص همکاری سازمان امور مالیاتی با اصناف صمیمانه تشکر میکنم/ طی هفته آینده در این خصوص جلسه ای با سرپرست سازمان امور مالیاتی خواهیم داشت

نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی گفت: طی جلسات مستمری که با دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور برگزار میگردد، گزارشات کاملی از وضعیت اصناف علی الخصوص مشکلات اصناف در حوزه مالیات ارائه گردیده است. درخواست از سازمان امور مالیاتی در خصوص همکاری با اصناف نشان از اشراف کامل ایشان به این موضوع دارد […]

نماینده اصناف کشور در سازمان امور مالیاتی گفت: طی جلسات مستمری که با دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور برگزار میگردد، گزارشات کاملی از وضعیت اصناف علی الخصوص مشکلات اصناف در حوزه مالیات ارائه گردیده است. درخواست از سازمان امور مالیاتی در خصوص همکاری با اصناف نشان از اشراف کامل ایشان به این موضوع دارد و بنده کمال تشکر را از وزیر محترم کشور دارم.

ابراهیم درستی افزود: طی هفته آینده نشستی دکتر پناهی سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور خواهیم داشت و انشالله با حسن نظر ایشان نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران در ادامه اظهار داشت: اصناف آسیب دیده از سیل های اخیر در کشور باید بصورت کامل معاف از مالیات گردند، چرا که باید سیاست های حمایتی ویژه برای این صنوف در نظر گرفته شود.

پاسخی بگذارید