سید مهدی میر مهدی رئیس اتحادیه فناوران رایانه
تاریخ: 8:34 :: 2019/05/12
نرخ‌نامه جدید کافی‌نت از اول خرداد تعیین می شود

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از تعیین نرخ‌ جدید کافی‌نت‌ها از اول خردادماه خبر داد و گفت: نرخ‌ها جدید به گونه‌ای تعیین خواهد شد که هم حیات این صنف لطمه نبیند و هم مصرف‌کننده قیمت واقعی را بپردازد. سید مهدی میر مهدی رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از تعیین نرخ‌نامه جدید کافی‌نت‌ها از اول خردادماه […]

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از تعیین نرخ‌ جدید کافی‌نت‌ها از اول خردادماه خبر داد و گفت: نرخ‌ها جدید به گونه‌ای تعیین خواهد شد که هم حیات این صنف لطمه نبیند و هم مصرف‌کننده قیمت واقعی را بپردازد.

سید مهدی میر مهدی رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از تعیین نرخ‌نامه جدید کافی‌نت‌ها از اول خردادماه خبر داد و اظهارداشت: نرخ‌های جدید تا پیش از ۳۱ اردیبهشت‌ماه در سایت رسمی اتحادیه به صورت رسمی اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: کارگروهی برای تعیین نرخ‌های جدید تشکیل شده و با بررسی تغییر هزینه‌های جاری و مصرفی، نرخ های جدید را به گونه‌ای که حیات این صنف لطمه نبیند و مصرف‌کننده نیز قیمت منطقی و واقعی بپردازد تعیین خواهد کرد.
میر مهدی خاطر نشان کرد: قیمتهای لوازم مصرفی از جمله کاغذ و تونر، تجهیزات رایانه، اجاره بها و نیروی کار کافی‌نت تا چند برابر افزایش داشته و برای مثال قیمت یک بسته کاغذ به ۵۰ هزار تومان رسیده که در نتیجه هر برگ کاغذ پرینت برای کافی‌نت دار ۱۰۰ تومان تمام می‌شود.

پاسخی بگذارید