مرتضی حق پرست رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی
تاریخ: ۱۳:۰۲ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
دولت در سال رونق تولید، برای تولید کنندگان تمهیدات و تسهیلات لازم را فراهم کند

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی بیان داشت: بزرگترین مشکل تولید، عدم ثبات اقتصادی است  که در صورت برنامه ریزی‎های صحیح در جهت تولید می توان این عرصه را تقویت و گسترش داد . مرتضی حق پرست با اشاره به برخی از تولید ات لوازم ورزشی گفت: در حال حاضر در زمینه تولید […]

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی بیان داشت: بزرگترین مشکل تولید، عدم ثبات اقتصادی است  که در صورت برنامه ریزی‎های صحیح در جهت تولید می توان این عرصه را تقویت و گسترش داد .

مرتضی حق پرست با اشاره به برخی از تولید ات لوازم ورزشی گفت: در حال حاضر در زمینه تولید پوشاک ورزشی، کفش و لوازم بدنسازی، تولید وسایل چوبی پینگ پنگ، فوتبال دستی، میز هاکی و بیلیارد در کشور فعال هستیم و چنانچه موانع ورود مواد اولیه مرغوب برداشته شود می توانیم کیفیت تولید را بالا برده و  حتی به صادرات  روی آوریم.

او با تاکید بر اینکه پوشاک، کفش و لوازم ورزشی باید از استاندارهای جهانی برخوردار باشد  افزود: از آنجا که پوشاک، کفش و لوازم ورزشی مستقیم با سلامتی افراد درگیر است؛ لذا باید از استاندارهای جهانی برخوردار باشد و برای اینکه تولیداتمان باکیفیت و  استاندار گردد به مواد باکیفیت و هموار سازی مسیر تولید نیاز داریم.

حق پرست از تسهیلات دولتی گفت و ادامه داد: اگر دولت در همراهی با تولیدکننده نسبت به مسائل و مشکلات مالیاتی و همچنین بیمه کارگران پیشقدم و پیشتاز شود از موانع تولید کاسته و قدم گذاشتن در این راه بسیار هموارتر خواهد شد.

پاسخی بگذارید