ناصر اقبالی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان رنگ
تاریخ: ۹:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
 بسیاری از واحدهای صنفی از  شرایط اقتصادی مناسبی برخوردار نیستند

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان رنگ با ابراز نگرانی از وضعیت صنف متبوع خود افزود: اکثر تولیدکنندگان به جهت شرایط اقتصادی و عدم ثبات قیمت، یا جنس را نمی فروشند و یا اینکه علاوه بر قیمت مشخص در لیست، درصدی را افزایش داده و به فروش می رسانند. ناصر اقبالی تاکید کرد: به دلیل اینکه واحدهای […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان رنگ با ابراز نگرانی از وضعیت صنف متبوع خود افزود: اکثر تولیدکنندگان به جهت شرایط اقتصادی و عدم ثبات قیمت، یا جنس را نمی فروشند و یا اینکه علاوه بر قیمت مشخص در لیست، درصدی را افزایش داده و به فروش می رسانند.

ناصر اقبالی تاکید کرد: به دلیل اینکه واحدهای صنفی فروش مناسبی ندارند بسیاری از اعضاء توان پرداخت حق عضویت را نداشته و از این جهت اتحادیه با مشکل بودجه روبه روست؛ لذا منتظریم تا شرایط اقتصادی برای همه آسان و روان شود.

وی با اشاره به تاریخچه تاسیس و فعالیت اتحادیه متبوع گفت: اتحادیه در سال ۱۳۳۲ توسط هیات مدیره موسس پیشنهاد و در سال ۱۳۳۴ ثبت شد، درحال حاضر دارای ۷۵۰ عضو دارای پروانه و ۲۰ پرونده در حال تکمیل و تعداد ۳۰۰ واحد بدون پروانه درحال فعالیت هستند.

اقبالی با اشاره به رسته های فعال در اتحادیه بیان داشت: اتحادیه دارای پنج رسته فعال می باشد که عبارتند از۱- فروشنندگی رنگ به جز رنگهای ساختمانی و رنگ اتومبیل۲- فروشندگی رنگ ساختمانی۳- دفتر فروش رنگ۴- فروش الکل و بسته بندی الکل ۵- فروش مواد اولیه رنگ.

وی به یکی از مشکلات اشاره  و  اضافه کرد: پس از انتخابات اتحادیه ها، لیست اعضای هئیت مدیره در روزنامه آگهی می شود که در گذشته اداره ثبت شرکت‎ها این اعلام را می پذیرفت؛ اما اکنون اظهار می دارد بایستی هئیت مدیره قبلی، اعلام حضور هیات مدیره جدید را در اداره ثبت معرفی کند، درحالیکه برخی از اعضاء مرحوم شده اند و این معضلی است که بسیاری از اتحادیه ها با آن مواجه هستند.

پاسخی بگذارید