امیر قدیمی نژاد رئیس اتحادیه فروشندگان بنکداران و طاقه فروشان پارچه ،
تاریخ: ۱۰:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
کمبود دستگاه برای تولید انبوه، عامل کاهش سرعت تولید است

رئیس اتحادیه  بنکداران و طاقه فروشان پارچه گفت: هم اکنون تولید ملی از منظر کیفی در سطح مناسبی قرار دارد، اما کمبود دستگاه برای تولید انبوه با کیفیت، باعث کاهش سرعت شده است. امیر قدیمی نژاد  درباره تحقق رونق تولید گفت: باتوجه به اینکه ۵۰ درصد تولیدات پارچه در داخل و ۵۰ درصد وارداتی است […]

رئیس اتحادیه  بنکداران و طاقه فروشان پارچه گفت: هم اکنون تولید ملی از منظر کیفی در سطح مناسبی قرار دارد، اما کمبود دستگاه برای تولید انبوه با کیفیت، باعث کاهش سرعت شده است.

امیر قدیمی نژاد  درباره تحقق رونق تولید گفت: باتوجه به اینکه ۵۰ درصد تولیدات پارچه در داخل و ۵۰ درصد وارداتی است امیدواریم با تلاش برای تحقق شعار سال، میزان واردات به صفر میل کند.
وی ادامه داد: صنف پارچه در تلاش است که تمام نیاز بازار را  از داخل  تامین کند و البته تحقق این امر، با کمک جامعه نساجی ممکن می شود.
قدیمی نژاد با بیان اینکه ۴ هزار واحد صنفی پارچه در تهران مشغول به فعالیت هسند، افزود: پارچه به کشور‌هایی همچون عراق، افغانستان و پاکستان صادر می‌شود اما متاسفانه هم اکنون صادرات آن به علت نوسان نرخ ارز به سختی صورت می‌گیرد.
رئیس اتحادیه  بنکداران و طاقه فروشان پارچه افزود: همانند سایر صنوف برای تحقق رونق تولید، برنامه ریزی‌های مناسبی انجام داده ایم که امیدواریم تا پایان سال به این مهم، دست یابیم.
قدیمی نژاد با بیان اینکه پارچه، یکی از نیاز‌های مردم است و باید توجه ویژه‌ای به آن شود گفت: امیدواریم مواد اولیه این صنف راحت‌تر در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.
وی در پایان گفت: خوشبختانه هم اکنون تولیدات کشور از منظر کیفی در سطح مناسبی قرار دارد، اما کمبود دستگاه برای تولید انبوه با کیفیت، از دیگر عوامل کاهش سرعت تولید است که درصورت حمایت و رفع این نیاز، حضور در بازار‌های جهانی تقویت می شود.

پاسخی بگذارید