با حضور نواب رئیس اتاق اصناف تهران
تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
اولین جلسه کمیته انضباطی- تشویقی در سال ۹۸ برگزار شد

 اولین جلسه کمیته انضباطی- تشویقی اتاق اصناف تهران در سال ۹۸ با حضور ابراهیم درستی و خسرو ابراهیمی نواب رئیس این اتاق امروز ۲۴ فروردین ۹۸ برگزار شد. در این جلسه ابتدا اعضای کمیته گزارشی از عملکرد کمیته در سال گذشته را ارایه داده و در خصوص برنامه‎های در نظر گرفته شده به بحث و […]

 اولین جلسه کمیته انضباطی- تشویقی اتاق اصناف تهران در سال ۹۸ با حضور ابراهیم درستی و خسرو ابراهیمی نواب رئیس این اتاق امروز ۲۴ فروردین ۹۸ برگزار شد.

در این جلسه ابتدا اعضای کمیته گزارشی از عملکرد کمیته در سال گذشته را ارایه داده و در خصوص برنامه‎های در نظر گرفته شده به بحث و گفت‎و‎گو پرداختند.

ابراهیمی درستی نایب رئیس اول اتاق در همین راستا گفت: در انتظام‎بخشی و رعایت قانون در مجموعه اتاق و کارکنان آن؛ مستندات و عمل به قانون باید اساس و پایه  تصمیم‎گیری های کمیته  باشد.

درستی ضمن تاکید بر حفظ قداست و موقعیت افراد بیان کرد: تا زمانی که رافت و اغماض موجب از بین رفتن و تضییع حق احدی از کارکنان نشود و در چارچوب قانون باشد با ارشاد و رهنمود انجام وظیفه نموده و در غیر این صورت این کمیته با قدرت و در حدود قانون وارد عمل می شود؛ چرا که حفظ قداست و موقعیت افراد یکی از وظایف اصلی کمیته می باشد.

پاسخی بگذارید