رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت
تاریخ: ۱۱:۵۶ :: ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
به اصناف مختلف آسیب دیده از سیل تسهیلات تا سقف ۴۵میلیون تومان پرداخت می شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه دولت حتماً در کنار تولیدکنندگان است،گفت: تمام توان خود را برای جبران خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی به کار خواهیم گرفت و تلاش می کنیم در دولت تسهیلات بسیار خوب ارزان قیمت و کم بهره برای جبران خسارات در نظر گرفته شود. رضا رحمانی در نشست […]

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه دولت حتماً در کنار تولیدکنندگان است،گفت: تمام توان خود را برای جبران خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی به کار خواهیم گرفت و تلاش می کنیم در دولت تسهیلات بسیار خوب ارزان قیمت و کم بهره برای جبران خسارات در نظر گرفته شود.

رضا رحمانی در نشست با مدیران واحدهای آسیب دیده از سیل گلستان اظهار کرد: دولت در نخستین جلسه مصوباتی را برای جبران خسارات ناشی از سیل داشت که بیشتر مربوط به مباحث فوری و معیشت مردم بود.

وی با بیان اینکه از تولید حمایت می‌کنیم و حل مشکلات را پیگیری می‌کنیم، ادامه داد: امسال سال رونق تولید است و در گلستان واحدهای خوب و صادرات محور بسیاری داریم.

رحمانی تصریح کرد: در سال ۹۰ هم شهرک صنعتی آق قلا دچار آبگرفتگی شده بود و پس از بحران باید شرایط به سمت حل مشکل این شهرک و پیشگیری از سیل پیش رود.

وی با ابراز خوشحالی از اینکه امروز سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی آق قلا فعالیت خود را از سر گرفتند و کارگران به کار بازگشتند، اضافه کرد: تسهیلات کم بهره و ارزان قیمت تا سقف ۴۵ میلیون تومان از سوی دولت به اصناف مختلف پرداخت می‌شود.

وزیر صنعت، معدن تاکید کرد: در حوزه واحدهای تولیدی و صنعتی نیز برآوردهای دقیق انجام شود و تلاش می‌کنیم در دولت تسهیلات بسیار خوبی برای جبران خسارات در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه در واحدهای تولیدی دو موضوع وجود دارد که یکی آسیب دیدگی برخی زیرساخت‌ها و برخی دیگر نیز از بین رفتن مواد اولیه و تولیدات و دستگاه‌ها گفت: تمام توان خود را برای جبران این خسارات به کار می‌گیریم و تا آخرین لحظه در کنار مردم هستیم تا رونق به واحدهای صنعتی استان بازگردد.

پاسخی بگذارید