با حضور ریاست و اعضای هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران
تاریخ: ۱۲:۳۶ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
از فعالان حوزه آموزش در اتحادیه های صنفی تجلیل و تقدیر شد

 در مراسمی با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس، خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس دوم و حسین درودیان عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران از جمعی از روسای اتحادیه ها، اساتید و فعالان صنفی در حوزه آموزش تجلیل و تقدیر شد. در این مراسم که امروز ۲۱ اسفند ۹۷ در محل سالن اجتماعات اتاق برگزار شد […]

 در مراسمی با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس، خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس دوم و حسین درودیان عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران از جمعی از روسای اتحادیه ها، اساتید و فعالان صنفی در حوزه آموزش تجلیل و تقدیر شد.

در این مراسم که امروز ۲۱ اسفند ۹۷ در محل سالن اجتماعات اتاق برگزار شد ابتدا ریاست اتاق در سخنانی ضمن خیرمقدم به میهمانان با تاکید بر اهمیت آموزش در تمام حوزه ها گفت: در شرایط کنونی در تمام حوزه ها از امور کاری و زندگی گرفته تا مسائل اجتماعی، فرهنگی و صنفی بحث علم روز و دانش بسیار حائز اهمیت است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

قاسم نوده فراهانی با تاکید بر همگام سازی امور با علم روز افزود: اگر نتوانیم خود را با علم روز وقف دهیم و همگام سازیم بدون شک با مشکلات و چالش های بسیاری مواجه خواهیم شد و در حقیقت این لازمه زندگی امروزی است.

ریاست اتاق اصناف تهران ضمن تشکر از مسئول آموزش اتاق اصناف تهران تاکید کرد: همه ما از اتاق تا اتحادیه و واحدهای صنفی باید تمام تلاش و کوشش خود را برای آموزش و فراگیری علم و دانش مورد نیاز به کار گیریم تا از قافله توسعه و پیشرفت عقب نمانیم؛ لذا در این راستا هئیت رئیسه اتاق آمادگی و همراهی خود را با بخش آموزش در راستای توسعه علم روز لازم در حوزه کاری برای واحدها و افراد صنفی اعلام می کند.

در ادامه این مراسم همچنین خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم و مسئول آموزش اتاق اصناف تهران در بیاناتی گفت: واقعیت امروز دنیا بویژه در فضای کسب و کار به ما خاطرنشان می کند که اصناف و اتحادیه ها را باید به دو شیوه سنتی و الکترونیکی اداره و هدایت کرد.

مسئول آموزش اتاق اصناف تهران ادامه داد: در بعد سنتی اصناف همیشه با تسری از سیره ائمه اطهار و آموزش های دینی و فراگیری مکاسب در امور خیر، مدرسه سازی، دستگیری از نیازمندان، اخلاق‎مداری، مشتری‎مدار و بسیاری دیگر از مسائل پیشگام و پرچمدار بودند؛ اما در بعد اداره فیزیکی، امروز باید اتحادیه ها به علوم و تکنولژی جدید مجهز باشند.

ابراهیمی با تاکید براینکه دیگر نمی توان اداره فیزیکی اتحادیه ها را به شیوه سنتی انجام داد افزود: اگر به علم روز کنونی مجهز نگردیم بدون تردید سونامی تکنولژی و علوم پیشرفته در فضای کسب و کار ما را غرق خواهد کرد؛ لذا آموزش باید مورد توجه تمامی اتحادیه ها و افراد صنفی و در راس کارها آنها قرار گیرد.

نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران با ابراز خرسندی از فعالیت های برخی از اتحادیه ها در همسان سازی خود با تکنولژی جدید گفت: به منظور گسترش و فراگیری آموزش های لازم برای تمامی صنوف قصد داریم تا مجوز کارگاهی و نیز تاسیس دانشگاه جامع کاربردی در اتاق اصناف را کسب کنیم تا بتوانیم برای تمامی اتحادیه ها شرایط لازم جهت فراگیری علوم و تکنولژی لازم و جدید در فضای کسب و کار را فراهم نماییم. در پایان این مراسم از سوی هئیت رئیسه اتاق اصناف با اهدای هدایایی از فعالان صنفی حوزه آموزش در اتحادیه های صنفی به شرح ذیل تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

اتحادیه سازندگان و فروشندگان عینک: حمید ثابت قدم رئیس اتحادیه- علیرضا یاوریانفر- محمدحسین پیرایی- علیرضا خلیل‎نژاد- سیدمرتضی میرزایی- جواد رجایی- جعفر انصاری نکو- مریم کارگرقاضی

اتحادیه مشاوران املاک: مصطفی قلی‎خسروی رئیس اتحادیه- مجید خسروی- محمدعلی عباس زاده- اکرم تاراج و سمیرا مقدم

اتحادیه تالارهای پذیرایی: مهرداد نجفی- نیلوفر مهدی خانلو- امیر حیدری

اتحادیه دستگاه های مخابراتی: امین احمدی- حمیدرضا فراهانی- حسن اسماعیلی

اتحادیه فروشندگان ساعت: رضا توسل- حسن کل‎جو‎- احمد خرم

اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر: فاطمه محمدولی- سکینه البرزی و سیده مریم هاتف

اتحادیه هتلداران: علی رضا کاظمی وفا- خانم روزیتا مسیبی

اتحادیه های مکانسین های خودرو: سیدحسن فرشادنیا- اسماعیل مروتی ماهینی- علی محمدی- شهروز ماشینچی ماهری- سعید نانکلی

اتحادیه الکترونیکی و حفاظتی: صادق‎فیض‎آبادی رئیس اتحادیه- علیرضا زنجبیلی فرد- فرشید جهانبخشی

مرکز فنی و حرفه ای: روان بخش- سید محمود موسوی متین و سرور میرفاطمی

 

 

 

 

پاسخی بگذارید