با حضور هئیت رئیسه اتاق و روسای اتحادیه های صنفی
تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
آخرین اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران در سال ۹۷ برگزار شد

آخرین اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران در سال ۹۷ و پنجمین اجلاس در دور جدید با حضور اعضای هئیت رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی تحت پوشش امروز دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ در سالن اجتماعات اتاق برگزار شد. در این اجلاس پس از خیرمقدم و بیانات کوتاه قاسم نوده فراهانی ریاست اتاق، حاضران در جلسه […]

آخرین اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران در سال ۹۷ و پنجمین اجلاس در دور جدید با حضور اعضای هئیت رئیسه و روسای اتحادیه های صنفی تحت پوشش امروز دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ در سالن اجتماعات اتاق برگزار شد.

در این اجلاس پس از خیرمقدم و بیانات کوتاه قاسم نوده فراهانی ریاست اتاق، حاضران در جلسه به بررسی دستور کار اجلاس با «موضوع بودجه سال ۹۸ اتاق» پرداختند.

در همین خصوص ابتدا مرتضی قدیری عضو و محمد خادم منصوری رئیس کمیسیون بودجه و تشکیلات اتاق، گزارشی از عملکرد و اقدامات کمیسیون مذکور را در ارتباط با بودجه ۹۸ ارایه نمودند؛ سپس جواد میرخوانی دبیر اجرایی اتاق به بیان و توضیح بندهای مختلف بودجه پرداخت.

در ادامه این نشست موافقان و مخالفان، نقطه نظرات و سوالات خود را در خصوص برخی از بندهای بودجه بیان کردند که توسط هئیت رئیسه و همچنین کمیسیون مربوطه پاسخ های لازم ارایه گردید.

در پایان کلیات بودجه اتاق جهت ارسال و بررسی به کمیسیون نظارت، تصویب شد و روسای اتحادیه های حاضر نسبت به تفویض اختیار به هئیت رئیسه اتاق اصناف در خصوص بررسی بودجه اتحادیه های صنفی رای دادند.

پاسخی بگذارید