معاون بازرگانی، داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت :
تاریخ: 11:31 :: 2019/02/23
امسال اصناف متولی توزیع کالاها هستند

معاون بازرگانی، داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اختیار برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالاها در هر استان با تصمیم ستاد تنظیم بازار آن استان به اصناف آن منطقه واگذار شده است. عباس قبادی معاون بازرگانی، داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدام‌های موثر ستاد تنظیم بازار کشور برای تامین و توزیع کالاهای […]

معاون بازرگانی، داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اختیار برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالاها در هر استان با تصمیم ستاد تنظیم بازار آن استان به اصناف آن منطقه واگذار شده است.

عباس قبادی معاون بازرگانی، داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدام‌های موثر ستاد تنظیم بازار کشور برای تامین و توزیع کالاهای پرمصرف در شب عید مشکلی وجود ندارد.
وی افزود: در تهران ۲ هزار فروشگاه از ۱۵ اسفند عرضه مستقیم پوشاک را انجام می دهند و این کار در سراسر کشور نیز اجرا می شود.
قبادی با بیان اینکه امسال اصناف متولی توزیع کالاها هستند، گفت: به عنوان نمونه یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع پارچه تولید داخل به علاوه پارچه‌های وارداتی و هزار و ۲۰۰ تن نخ از ۲ ماه پیش در اختیار اتحادیه پوشاک قرار داده ایم که محصولات آنها برای ایجاد آرامش در بازار از ۱۵ روز پیش به بازار آمده است.
وی افزود: اختیار برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالاها در هر استان با تصمیم ستاد تنظیم بازار آن استان به اصناف آن منطقه واگذار شده است.
قبادی درباره قیمت مرغ نیز گفت: قیمت مرغ در هفته گذشته روند کاهشی داشته و ۱۲۵ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده است.

پاسخی بگذارید