یدالله صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران
تاریخ: 16:47 :: 2019/02/16
برای تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم در شب عید برنامه های مختلفی در سطح استان پیش بینی شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران گفت: برای تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم در شب عید برنامه های مختلفی در سطح استان پیش بینی شده است. یدالله صادقی افزود: برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، برگزاری جشنواره فروش نوروزی در فروشگاه های زنجیره ای بخش عمومی و خصوصی، توزیع کالاهای اساسی و […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران گفت: برای تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم در شب عید برنامه های مختلفی در سطح استان پیش بینی شده است.

یدالله صادقی افزود: برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، برگزاری جشنواره فروش نوروزی در فروشگاه های زنجیره ای بخش عمومی و خصوصی، توزیع کالاهای اساسی و ضروری مردم بوسیله شبکه های منتخب از جمله این برنامه هاست.

وی همچنین اظهارداشت: جدا از این طرح نظارتی نوروز ی نیز از یکم بهمن ماه سال جاری آغاز و تا پایان فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران گفت: بازرسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه های صنفی، اتاق اصناف و همچنین گشت های مشترک با حضور سازمان تعزیرات حکومتی، دانشگاه های علوم پزشکی، سایر دستگاه ها و موسساتی که به نوعی در تولید و عرضه کالا و خدمت به مردم در روزهای پایانی سال فعالیت دارند بتوانند چتر نظارتی خود را بصورت گسترده در قالب این طرح روی ارائه کنندگان خدمات اعمال کنند.

وی ادامه افزود: اگر چنانچه شکایت یا نارضایتی در زمینه ارائه کالا هاو خدمات وجود داشته باشد بدون شک به این مهم رسیدگی و نسبت به تامین حقوق مصرف کنندگان اقدام خواهند کرد.

صادقی در خصوص تامین گوشت قرمز و مرغ نیز در آستانه سال جدید به رادیو اقتصاد اظهارداشت: وزارت جهاد کشاورزی با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد تنظیم بازار در حال تقویت فرآینده های کلی عرضه مواد پروتئینی است.

وی گفت: برنامه این وزارتخانه برای افزایش گوشت قرمز واردات دام زنده و همینطور عرضه از محل تولیدات داخلی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران افزود: علاوه بر این با افزایش ۲۵ درصدی جوجه ریزی نسبت به ماه های مشابه به دنبال اینکه بتواند نسبت به تامین مرغ مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال اقدام کند.

وی اظهارداشت: ستاد تنظیم بازار کشور قیمت هر کیلو مرغ گرم را برای مصرف کنندگان ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده است.

صادقی گفت: خوشبختانه در خصوص شکر، برنج و تخم مرغ محدودیت خاصی وجود ندارد و با قیمت های مصوب هم در نمایشگاه ها و هم در فروشگاه های زنجیره ای قابل عرضه است.

وی افزود: شیرینی و آجیل فاقد قیمت گذاری دولتی بوده بلکه بر اساس قیمت تمام تعیین می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران اظهارداشت: این کالاها در نمایشگاه ها و فروشگاه ها با تخفیف نسبت به قیمت مشابه در بازار عرضه می شوند.

وی در ادامه یادآورشد: کیف، کفش و پوشاک نیز در نمایشگاه های فوق العاده اصناف و اتحادیه ها و همچنین فروشگاه های زنجیره ای با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصدی عرضه خواهد شد.

پاسخی بگذارید