در راستای رایزنی و ایجاد تعامل بیشتر
تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
فرماندار تهران با هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران دیدار کرد

 عیسی فرهادی فرماندار تهران به همراه احمد اسماعیلی راد معاون برنامه ریزی- اداری و مالی  این مرکز در راستای رایزنی های بیشتر برای توسعه تعامل و همکاری با اتاق اصناف تهران با قاسم نوده فراهانی و اعضای هئیت رئیسه این اتاق دیدار وگفت و گو کرد. در این دیدار که در محل اتاق اصناف تهران  […]

 عیسی فرهادی فرماندار تهران به همراه احمد اسماعیلی راد معاون برنامه ریزی- اداری و مالی  این مرکز در راستای رایزنی های بیشتر برای توسعه تعامل و همکاری با اتاق اصناف تهران با قاسم نوده فراهانی و اعضای هئیت رئیسه این اتاق دیدار وگفت و گو کرد.

در این دیدار که در محل اتاق اصناف تهران  و با حضور ابراهیم درستی و خسرو ابراهیمی نیا نواب و حسین درودیان عضو هئیت رئیسه اتاق انجام گرفت فرماندار تهران با تاکید بر اهمیت اقدامات و عملکرد اصناف در اداره امور شهری در ابعاد مختلف اجتماعی و فرهنگی گفت: همکاری و تعامل اصناف در اداره و مدیریت بازار به عنوان یک از آیتم های مهم در انتظام شهری و بسیار حوزه های دیگر نباید مورد غفلت قرار گیرد.

عیسی فرهادی ضمن اعلام آمادگی فرمانداری برای توسعه و گسترش تعاملات افزود: قطعا حضور و مشارکت اصناف و استفاده از نظرات تخصصی و کارشناسی آنها در حوزه مربوط به فعالیت این دو مرکز می تواند نه تنها بسیاری از چالش های اصناف را مرتفع سازد، بلکه در انجام بهینه امور شهری نیز تاثیر  چشمگیری داشته باشد.

رئیس اتاق اصناف تهران نیز با تاکید بر آمادگی اصناف در راستای همکاری با فرمانداری گفت: اصناف همواره حامی نظام و دولت بوده و هستند؛ لذا انتظار دارند مراکز مختلف و نهادهای دولتی نیز در رفع چالش ها و مسائل مبتلابه اصناف در حوزه های مختلف همکاری های لازم را داشته باشند.
فراهانی با اشاره به پتانسیل بالای اصناف در اشتغال‎زایی بدون داشتن هزینه ای برای دولت تصریح نمود: این توانمندی و پتانسیل نباید بلااستفاده بماند و کافی است زمینه و بستر لازم آن از سوی مراکز مختلف فراهم شود تا بتوانیم از این ظرفیت بالا با توجه به نیار مبرم کشور برای اشتغال افراد بهره مند گردیم.

رئیس اتاق اصناف در این دیدار خواستار رسیدگی و رفع چالش های متعدد صنوف مختلف بویژه با توجه به رکود بازار از سوی فرماندار شد.

پاسخی بگذارید