دیدار بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران و سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران
تاریخ: ۱۲:۳۶ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
رایزنی‌های مشترک روسای اتاق‌های اصناف و تعاون ایران

بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران با حضور در ساختمان اتاق اصناف ایران با سعید مببینی رئیس این اتاق دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، در این دیدار که در فضایی صمیمانه و دوستانه برگزار شد، ضمن ابلاغ پیام تبریک رئیس اتاق تعاون ایران به همتای خود در اتاق اصناف ایران، پیرامون […]

بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران با حضور در ساختمان اتاق اصناف ایران با سعید مببینی رئیس این اتاق دیدار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، در این دیدار که در فضایی صمیمانه و دوستانه برگزار شد، ضمن ابلاغ پیام تبریک رئیس اتاق تعاون ایران به همتای خود در اتاق اصناف ایران، پیرامون موضوعات مرتبط و همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه گفت‌وگو و رایزنی‌های مهمی صورت گرفت.
در این نشست مشترک روسای دو اتاق بر تفاهم و تعامل سه اتاق ـ اصناف، تعاون و بازرگانی ـ بیش از گذشته تأکید کردند. هر دو رئیس برگزاری جلسات منظم و مستمر دبیرخانه مشترک سه اتاق را یکی از راهبردهای اصلی دستیابی به این هدف دانسته و مقرر شد تا از این پس جلسات دبیرخانه به صورت مستمر و با تکیه بر دستور جلساتی مدون، برگزار شود.
طرفین توجه به تحقق مطالبات و حقوق فعالان بخش خصوصی را یک ضرورت جدی قلمداد کردند. ممبینی و عبدالهی همچنین از لزوم اهتمام ویژه در تشکیل جلسات مستمر سه اتاق برای رسیدن به صدای واحد با هدف تصمیم‌سازی‌های اقتصادی در بخش خصوصی و پیگیری مطالبات بخش غیردولتی به نتیجه رسیدند.
گفتنی است دبیرخانه مشترک سه اتاق اصناف، تعاون و بازرگانی از مدت‌ها پیش تشکیل شده و جلساتی نیز برگزار کرده بود. اما مدتی است که این جلسات به صورت منظم برگزار نمی‌شود. در این جلسه مقرر شد تا با آغاز به کار هیات رئیسه جدید اتاق اصناف ایران، جلسات دبیرخانه به شکل منظم و در زمان‌بندی‌های معین برگزار شود.

پاسخی بگذارید