با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک و رئیس اتحادیه لوازم ورزشی
تاریخ: ۲۱:۳۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
نشست خبری دومین نمایشگاه ورزش، تجهیزات نوین و محصولات وابسته برگزار شد

مرتضی حق پرست، رئیس اتحادیه لوازم ورزشی در این نشست یادآور شد: ما در نمایشگاه حضور معنوی خواهیم داشت. متاسفانه تولیدی‌ها حمایتی از دولت ندارند و امیدواریم بتوانند با برگزاری این نمایشگاه توانمندی خود را اثبات کنند و مسئولین ضمن بازدید از این نمایشگاه، حمایت‌های خود را از ورزش آغاز کنند. وی افزود: در روز […]

مرتضی حق پرست، رئیس اتحادیه لوازم ورزشی در این نشست یادآور شد: ما در نمایشگاه حضور معنوی خواهیم داشت. متاسفانه تولیدی‌ها حمایتی از دولت ندارند و امیدواریم بتوانند با برگزاری این نمایشگاه توانمندی خود را اثبات کنند و مسئولین ضمن بازدید از این نمایشگاه، حمایت‌های خود را از ورزش آغاز کنند.

وی افزود: در روز دوم نمایشگاه یعنی ۲۶ دی ماه همایش تجلیل از پیشکسوتان صنعت و کارآفرینان و شرکت‌های برتر ورزشی  را داریم.

شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز در این نشست گفت: خوشحالیم که نمایشگاهی با محور تجهیزات ورزشی برگزار می‌شود. حمایت از تولید کنندگان داخلی با توجه به شرایط اقتصادی موجود، بسیار مهم  و از نکات مثبت نمایشگاه است.

وی افزود: نکته بعدی در مورد مکمل‌ها است که در نمایشگاه آینده فرصت کافی دارید که کارهای مناسبی انجام شود و از شرکت‌های با سابقه می‌توان استفاده کرد.در ورزش از نظر تجهیزات با طیف گسترده‌ای رو به رو هستیم و برخی از تجهیزات تولید ما با استاندارد دنیا فاصله دارد اما تولیدکنندگان در فضای تولید استاندارد با دنیا، وارد می‌شوند. با توجه به مشکلات ارزی باید از تولیدکنندگان داخلی حمایت کرد تا در این مسیر گام بردارند همانطور که در دوران دفاع مقدس روی پای خودمان ایستادیم و حرکت‌های خوبی را آغاز کردیم. ما در داخل، بازار گسترده‌ای داریم و کشورها و برندها برای ورود به بازار ایرانی تلاش می‌کنند. در حال حاضر تولیدکنندگان خارجی برای ورود به ایران باید بخشی از تولید خود را در داخل ایران انجام دهند.

شهنازی تصریح کرد: البته فعالیت‌های ما باید بیشتر از گذشته باشد و نباید در مقایسه با دنیا دلسرد شویم و باید راه را از ابتدا آغاز کنیم. ما به عنوان کمیته ملی المپیک از تولیدکنندگان حمایت معنوی انجام خواهیم داد.

پاسخی بگذارید