با حضور نایب رئیس اول و عضو هیئت رئیسه اتاق
تاریخ: ۱۱:۳۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اولین جلسه کمیسیون بودجه اتاق اصتاف تهران برگزار شد

  اولین جلسه کمیسیون بودجه اتاق اصناف تهران در دور جدید با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول و علی فاضلی عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران امروز ۱۷دی ۹۷ در محل کمیسیون ها برگزار شد. در این جلسه که اعضای جدید این کمیسیون حضور داشتند ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق در سخنانی با […]

  اولین جلسه کمیسیون بودجه اتاق اصناف تهران در دور جدید با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول و علی فاضلی عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران امروز ۱۷دی ۹۷ در محل کمیسیون ها برگزار شد.
در این جلسه که اعضای جدید این کمیسیون حضور داشتند ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق در سخنانی با تاکید بر اهمیت عملکرد کمیسیون ها گفت:کمیسیون ها در انجام بهینه و ارتقای جایگاه اصناف بسیار حائز اهمیت هستند؛ لذا می توانند با استفاده از ابزار و امکانات و بهره مندی از نقطه نظرات مشاوران و کارشناسان حقوقی، اقتصادی، مالیاتی، . . در کنار کارشناسان صنفی به نتایج بسیار ارزشمندی نایل آیند.
ابراهیم درستی با تاکید بر حمایت و پشتیبانی هئیت رئیسه از راهکارهای ارایه شده از سوی کمیسیون ها گفت: بدون تردید اگر خروجی ها و راهکارهای پیشنهادی کمیسیون ها بر اساس مستندات و با دلایلی کارشناسی شده باشد هئیت رئیسه اتاق صد در صد آنها را رصد و پیگیری خواهد نمود.
نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران تاکید کرد: اتحادیه ها و اتاق اصناف متولیان اصلی اصناف هستند؛ لذا وظیفه خطیری در قبال ارتقاء، بهبود و عملکرد و جایگاه اصناف دارند که این هدف تحقق نمی یابد؛ مگر با انسجام، تعامل و بهره‎مندی از دیدگاه ها و روش های بهینه و حساسیت خودمان نسبت به امور اصناف.
در این جلسه همچنین علی فاضلی عضو هئیت رئیسه و ریاست کمیسیون های اتاق گفت: کمیسیون های اتاق باید ضمن داشتن وفاق و تعامل، نسبت به تقسیم بندی و رعایت چارچوب های تعریف شده حساس باشند.
فاصلی با اشاره به اهداف کمیسیون بودجه بیان کرد: اولین و مهمترین هدف این کمیسیون باید هدایت و حمایت از اتحادیه ها باشد.
رئیس کمیسیون های اتاق اصناف ادامه داد: در این راستا باید این کمیسیون در جهت پیدا کردن منابع جدید درآمدی برای تقویت و ارتقای اتحادیه ها گام بردارد و از طریق مطالعه قانون، شیوه ها و راهکارهای لازم را برای اصلاح آن ارایه نماید که با توجه به حضور کارشناسان صنفی این مهم محقق خواهد شد.
وی افزود: راهکارهای خود را در اختیار هئیت رئیسه قرار دهید تا با تعامل و بررسی بیشتر بتوانیم به تقویت و ارتقای کیفی و عملی اتحادیه ها نایل آییم

پاسخی بگذارید