با حضور نواب رئیس اتاق
تاریخ: ۱۲:۰۱ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
یازدهمین جلسه کمیته انضباطی اتاق اصناف تهران تشکیل شد

یازدهمین جلسه کمیته تشویقی- انضباطی اتاق اصناف تهران به ریاست خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم اتاق و با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران و اعضای این کمیته صبح امروز ۱۵ دی ۹۷ تشکیل شد. در این جلسه پس از ارایه گزارش عملکرد اعضاء، خسرو ابراهیمی رئیس کمیته تشویقی- انضباطی با تاکید […]

یازدهمین جلسه کمیته تشویقی- انضباطی اتاق اصناف تهران به ریاست خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم اتاق و با حضور ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران و اعضای این کمیته صبح امروز ۱۵ دی ۹۷ تشکیل شد.

در این جلسه پس از ارایه گزارش عملکرد اعضاء، خسرو ابراهیمی رئیس کمیته تشویقی- انضباطی با تاکید بر لازم‎الاجرا بودن مصوبات کمیته تاکید کرد: چنانچه مصوبات کمیته به هر علتی از طرف پرسنل و مسئولان بخش با اهمال یا بی‎توجهی مواجه شود اعضای کمیته باید نسبت به آن پیگپری لازم را انجام دهند.

ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق نیز با تاکید بر حفظ شخصیت و شان تمامی کارکنان گفت: رعایت قانون و انجام امور در چارچوب اداری و مصوبات کمیته تشویقی- انضباطی باید سرلوحه انجام کارها ازسوی تمامی کارکنان اتاق باشد و برای تحقق این مهم؛ عملکرد و اهتمام مسئولان بخش لازمه کار می باشد.

در این جلسه پس از تبادل نظر در ارتباط با مسائل مطرح شده  مصوب گردید برای بازنگری و اصلاح آیین‏‎نامه کمیته تشویقی- انضباطی اتاق اصناف تهران، اعضای کمیته پس از مطالعه و مقایسه  دستورالعمل وزارت کار و  امور اجتماعی در این خصوص پیشنهادات و نظرات خود را در جلسه بعدی ارایه نمایند تا پس از تصویب و تدوین آیین‎نامه جدید، آن را به وزارت کار و امور اجتماعی ارسال گردد.

همچنین مقرر گردید با توجه به لازم‎الاجرا بودن مصوبات کمیته در صورت تعدی کارکنان از اجرای آن به هر دلیلی، مسئول بخش با حضور در جلسه کمیته نسبت به ارایه توضیحات لازم حاضر گردد.

بر اساس دیگر مصوبه  این جلسه مقرر شد در صورت بروز مشکل بین کارکنان و رفع آن با رضایت طرفین، این رضایت به صورت مکتوب در اختیار امور اداری قرار گیرد تا در صورت بروز مجدد مشکل با ارجاع به  کمیته مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

پاسخی بگذارید