تاریخ: ۱۵:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
افتتاح دومین نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی با حضور نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف تهران دومین نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی تهران صبح امروز با حضور خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران، هیات مدیره اتحادیه و جمع کثیری از تولیدکنندگان و فعالان این صنف در سالن شماره ۴ نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب افتتاح شد. این […]

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف تهران دومین نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی تهران صبح امروز با حضور خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران، هیات مدیره اتحادیه و جمع کثیری از تولیدکنندگان و فعالان این صنف در سالن شماره ۴ نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب افتتاح شد.

این نمایشگاه که به مدت چهار روز از چهارشنبه تا شنبه با ۸۶ غرفه در ۲۵۰۰ متر مساحت برگزار می شود به منطور به تصویر کشیدن فعالیت تولیدکنندگان و فروشندگان در حوزه مواد شیمیایی به عنوان پایه و بیس دانش تولیدات دیگر محصولات و کارخانجات راه اندازی شد.

در این نمایشگاه تولیدکنندگان با به نمایش گداشتن محصولات تولیدی در داخل کشور، اصرار بر اهمیت حمایت مسئولان و عملیاتی شدن شعار حمایت ملی و تولید داخلی سال به دستور مقام معظم رهبری داشته؛ لذا همه دلسوزان این صنعت گرد هم آمدند تا ثابت کنند با شرایط فعلی اقتصاد و وجود تحریم ها حاضرند در کشور بمانند و چرخ صنعت ایران و ایرانی را بچرخانند.

 

پاسخی بگذارید