تاریخ: ۱۳:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
مهندس صادق فیض آبادی: تولید متخصص در اتحادیه ها نقش موثری بر بدنه علمی جامعه دارد

اتحادیه تولیدکنندگان، تعمیرکاران و تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی پس ار انعقاد تفاهم نامه با سازمان فنی حرفه ای کشور و راه‎اندازی مرکز کارآموزی بین کارگاهی با برگزاری کلاسهای تخصصی در رسته های زیرمجموعه خود تلاشی نو در جهت ارتقای سطح علمی به همراه تجربیات عملی اعضای خود نموده است. در همین رابطه رئیس اتحادیه تولیدکنندگان، […]

اتحادیه تولیدکنندگان، تعمیرکاران و تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی پس ار انعقاد تفاهم نامه با سازمان فنی حرفه ای کشور و راه‎اندازی مرکز کارآموزی بین کارگاهی با برگزاری کلاسهای تخصصی در رسته های زیرمجموعه خود تلاشی نو در جهت ارتقای سطح علمی به همراه تجربیات عملی اعضای خود نموده است.

در همین رابطه رئیس اتحادیه تولیدکنندگان، تعمیرکاران و تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی اظهار داشت: کلاسها در ۱۴ رسته مربوطه توسط اساتید مجرب و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای و بر اساس سیلابس تخصصی آن رسته در سه دوره تشکیل شد.

صادق فیض‎آبادی با اظهار خرسندی از استقبال اعضا از این کلاسها گفت: سه دوره کلاس شامل

۱- اصول تعمیرات وآشنایی با سیستمهای جدید صوتی وتصویری

۲-روش های پروگرام کردن ic های فلش وآموزش کار با انواع دستگاه های پروگرامر.

۳- اصول کار ونصب دستگاههای یو پی اس (ups)

که دوره ها هم به صورت تئوری  و عملی آموزش دارند.

فیض آبادی در ادامه گفت: در صورت ایجاد امکان و فضای آموزشی مناسب ، آمادگی گسترش آموزشها در تمامی رسته ها ی صنوفی که دستگاههایی با بردهای الکترونیکی دارند را داریم.

شایان ذکر است اهدای مدارک کارآموزی با حضور قاسم نوده‎فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران و هیات مدیره اتحادیه به دانش آموختگان صورت گرفت و رئیس اتاق اصناف تهران از تلاش و کوشش اتحادیه قدردانی نمود.

پاسخی بگذارید