تاریخ: ۱۵:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
همایش تشکیل پلیس افتخاری اصناف با حضور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و رئیس اتاق اصناف برگزار شد

همایش تشکیل پلیس افتخاری اصناف با حضور سردار رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و آقایان قاسم نوده فراهانی رئیس و خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران و روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد. در این همایش رئیس اتاق اصناف تهران طی سخنانی ضمن گرامیداشت روز تصویب قانون اساسی و معلولان  اظهار داشت: […]

همایش تشکیل پلیس افتخاری اصناف با حضور سردار رحیمی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و آقایان قاسم نوده فراهانی رئیس و خسرو ابراهیمی نیا نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران و روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد.

در این همایش رئیس اتاق اصناف تهران طی سخنانی ضمن گرامیداشت روز تصویب قانون اساسی و معلولان  اظهار داشت: تمام تلاش اصناف در جهت همکاری و همیاری با نیروی انتظامی در حوزه ایجاد امنیت اقتصادی است؛ چنانچه در ارتباط با اجرای مواد ۲۷ و ۲۸ قانون نظامی صنفی، نیروی انتظامی با ۱۰۰ اتحادیه همکاری های بسیاری داشته و ۳۵ اتحادیه باقی مانده نیز بتدریج به این جرگه اضافه خواهند شد؛ لذا توقع تشویق این افراد در حوزه اصناف از سوی نیروی انتظامی را داریم.

قاسم نوده فراهانی در ادامه با تاکید بر تشکیل کمیته مشترک بین اصناف و نیروی انتظامی بیان کرد: جهت تشکیل کمیته مشترک، آن دسته از اتحادیه‎هایی که شرایط مورد نظر اتاق و نیروی انتظامی را دارند معرفی شوند تا صرفاً برای رفع و رجوع مشکلات بازار، پلیس و اصناف گام برداشته شود و از تردد فردی جلوگیری به عمل آید.

در این همایش همچنین فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ ضمن قدردانی از همکاری اصناف با نیروی انتظامی اظهار داشت: امنیت یکی از نیازهای جدی و ضروری است که در جامعه با همکاری و همدلی ارتقاء می‎یابد و از آنجا که یکی از اهداف جدی دشمن از بین بردن این امنیت است تلاش بسیاری برای از بین بردن انسجام بین ما دارد.

سردار رحیمی در ادامه با بیان اینکه افراد ناکارآمد در هر جامعه‎ای وجود دارد؛ اما ناکارآمد جلوه دادن کل نظام و مسئولان، منصفانه نبوده و باعث زیان‎های جبران ناپذیری خواهد بود تاکید کرد: اصناف از رزمندگان دوران جنگ و دلاورمردان عرصه جنگ اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی هستند؛ پس باید برایشان امنیت روانی ایجاد نماییم.

وی  با اشاره به اینکه ما خادم و نوکر بازاریان هستیم تاکید کرد: به دنبال رونق جامعه هستیم تا فعالان اقتصادی با آرامش به فعالیت بپردازند. از اساسی ترین ارکان جامعه تجار و کسبه هستند؛ بنابراین پلیس در کنار مردم و اصناف بوده و اصناف نیز در کنار پلیس قرار دارد؛ لذا در همین راستا باید خیرین امنیت ساز را ایجاد کنیم و پلیس افتخاری در اصناف، همین راه را ایجاد و راهبری می کند.

 

 

 

پاسخی بگذارید