تاریخ: ۱۱:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
بررسی عملکرد شرکت جاب لایف با حضور نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران

در راستای بررسی نحوه عملکرد شرکت جستجو آینده بهتر زندگی(جاب لایف) جلسه‎ای با حضور کارشناسان و مسئولان این شرکت با نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران روز یکشنبه ۱۱آذر ۹۷ در محل هئیت رئیسه اتاق برگزار شد. در این جلسه کارشناسان شرکت جاب لایف توضیحاتی را در خصوص طرح شرکت مذبور در راستای شناسایی کارجویان […]

در راستای بررسی نحوه عملکرد شرکت جستجو آینده بهتر زندگی(جاب لایف) جلسه‎ای با حضور کارشناسان و مسئولان این شرکت با نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران روز یکشنبه ۱۱آذر ۹۷ در محل هئیت رئیسه اتاق برگزار شد.

در این جلسه کارشناسان شرکت جاب لایف توضیحاتی را در خصوص طرح شرکت مذبور در راستای شناسایی کارجویان با پتانسیل‎ها، استعدادها و تخصص های مختلف و معرفی آنها به کارفرمایان نیازمند نیروی انسانی و در حقیقت ایجاد رابطه بین کارجویان و کارفرمایان ارایه کردند.

در توضیحات کارشناسان حاضر در جلسه، رفع مشکل منابع انسانی در بنگاه‎ها و شرکت های کوچک و متوسط در استخدام و بهره‎مندی از نیروی انسانی در جایگاه درست خود با توجه به نیاز بنگاه ها و ویژگی‎های کارجویان، تشکیل کلاس‎های آموزشی متنوع در تخصص های مختلف، آموزش مهارت های اجتماعی، معرفی فرصت های شغلی بر اساس علاقه‎مندی ها- محل کار و رشته و تخصص اهداف اصلی شرکت معرفی شد.

در این جلسه خسرو ابراهیمی نایب رئیس دوم اتاق پس از دریافت اطلاعات کامل از سوی کارشناسان شرکت مذکور به منظور برآورد امکان همکاری و تعامل با  اتاق و اتحادیه های صنفی مقرر داشت تا برای هر کدام از اتحادیه ها کد تخفیفی خاص تعریف و اعلام گردد؛ همچنین شرکت جاب لایف متعهد شد تا با ارایه پک HST به اتاق و برگزاری یک دوره آزمایشی اطلاعات کامل‎تری در اختیار اتاق قرار دهد.

پاسخی بگذارید