تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اصناف، همگام با همه در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان

تجمع سیزده آبان تجلی شکوه حضور پرشور تمامی جامعه ایرانی و اسلامی است. در همین راستا جمع کثیری از روسای اتحادیه های صنفی و اصناف همیشه در صحنه این بار نیز با شرکت در مراسم بزرگداشت این روز تاریخی که مقابل لانه جاسوسی آمریکا انجام شد همراهی و همگامی خود را دوشادوش با دیگر اقشار […]

تجمع سیزده آبان تجلی شکوه حضور پرشور تمامی جامعه ایرانی و اسلامی است. در همین راستا جمع کثیری از روسای اتحادیه های صنفی و اصناف همیشه در صحنه این بار نیز با شرکت در مراسم بزرگداشت این روز تاریخی که مقابل لانه جاسوسی آمریکا انجام شد همراهی و همگامی خود را دوشادوش با دیگر اقشار جامعه با نظام و دولت جمهوری اسلامی و مخالفت و مبارزه با استکبار جهانی اعلام کردند.

در همین راستا قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: ۱۳ آبان یوم ا… و بخش جدایی‎ناپذیری از تاریخ ایران است، اگر تاریخ انقلاب را مرور کنیم متوجه خواهیم شد که ۱۳ آبان چه تاثیری در روند انقلاب داشته است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای تاریخ روشن و پر از افتخار است تصریح کرد: بدون شک یکی از این افتخارات، رویداد ۱۳ آبان است.

فراهانی در ادامه افزود: آمریکا و اسرائیل از طریق سفارت های خود، اطلاعات امنیتی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی  ایران را بدون رعایت عهد و پیمان و قوانین بین‎المللی به صورت غیر قانونی به دست می آورند.

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: تسخیر لانه جاسوسی یک حرکت ملی و خواسته اصلی مردم بود که با جمع‎آوری آن به انقلاب کمک زیادی شد.

 

همچنین ابراهیم درستی نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران ضمن محکوم کردن رفتارها و عملکرد آمریکا علیه ایران اسلامی گفت:۱۳ آبان روز شهادت دانش آموزان بی‎گناه و روز تسخیر لانه جاسوسی است، ما برای نشان دادن همبستگی و همدلی خود و قدرت ایمان هر ساله در محل لانه جاسوسی آمریکا تجمع می کنیم تا به دنیا بگوییم آمریکا تا هرزمان که به ظلم و استعمار خود در جهان ادامه دهد مقابلش خواهیم ایستاد.

حسین دوردیان عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران نیز بیان کرد: ملت ایران تنها شعار نمی دهد؛ بلکه با حضور خود در صحنه های مختلف حمایت همه جانبه از نظام اسلامی را نشان می دهد. ۱۳ آبان تنها نمونه ای از این حضور است که اصناف نیز با شور و شوق و شرکت در تمامی مراسم‎ها، جلوه شکوه و ایمان خود را به نمایش می گذارد.

در حاشیه برگزاری این مراسم تعدادی از مسئولان صنفی در اهمیت و بزرگی این روز به بیان نظرات خود پرداختند.

تقی علی‎اکبری نایب رئیس اتحادیه باطری سازان تهران: بنا به فرمایش حضرت امام، سیزده آبان و تسخیر لانه جاسوسی، انقلاب دوم در ایران بوده است.

مصطفی صفرخانی رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران دوچرخه و موتور سیکلت: ملت ایران اتحاد و انسجام خود را باید با حضور در راهپیمایی‎های ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن و روز قدس نشان دهد.

مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران: بر این باور و اعتقادم؛ هر فردی که ایران، قرآن و نظام را دوست دارد باید همگام با تمام برنامه ریزی‎های نظام باشد. ما نباید اجازه دهیم ماجرای لکربی در ایران تکرار شود؛ لذا حمایت همه جانبه از نظام وظیفه همه ماست.

سید محمد عبدالهی رئیس اتحادیه صنف فروشندگان اشیای قدیمی و صنایع دستی:روز سیزده آبان روز نه گفتن به تمامی مستکبران جهان است.

مهدی محبی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی لوازم جانبی اظهار داشت: با اتفاقاتی که از اول انقلاب رخ داد معلوم گشت که آمریکا به کشور ایران خیانت کرده و می کند، لانه جاسوسی به کشور ما ضربه می زد از همان ابتدای انقلاب ثابت شد و تا به امروز ادامه دارد ولی آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

داود عبداللهی رئیس اتحادیه سمساران و امانت فروشان ابراز کرد:۱۳ آبان روز ملی و استعمارستیزی است و ما باید مقابل ظلم بایستیم. آمریکا به ایران و ایرانی شناخت ندارد و گزافه‎گویی می کند.

 

برچسب ها:

پاسخی بگذارید