تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
جلسه پشتیبانی ستاد اربعین ۹۷ با حضور رئیس اتاق اصناف تهران

صبح امروز دوشنبه ۱۶ مهرماه جلسه پشتیبانی ستاد اربعین ۹۷ در محل اتاق ریاست اتاق اصناف تهران با حضور سرهنگ پاسدار مجید طلوعی فرمانده بسیج اصناف تهران و تنی چند از روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد. در این جلسه که با هدف تشریک مساعی و پشتیبانی اتحادیه‎های صنفی از موکب ‏های ستاد اربعین در […]

صبح امروز دوشنبه ۱۶ مهرماه جلسه پشتیبانی ستاد اربعین ۹۷ در محل اتاق ریاست اتاق اصناف تهران با حضور سرهنگ پاسدار مجید طلوعی فرمانده بسیج اصناف تهران و تنی چند از روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد.

در این جلسه که با هدف تشریک مساعی و پشتیبانی اتحادیه‎های صنفی از موکب ‏های ستاد اربعین در نجف اشرف و کربلا معلی برگزار شد، روسای اتحادیه‎های هتل‎داران، نانوایان، مشاوران املاک، فروشندگان لاستیک و روغن، ایمنی و لوازم آتش‎نشانی، کفش ماشینی، کشباف، آرایشگران زنانه، فروشندگان و سازندگان طلا، آهن فروشان، صنایع برودتی و تهویه مطبوع، رستوران‏داران، خرازی‏ فروشان و صنوف وابسته، فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو شرکت داشتند.

در جریان این نشست قاسم نوده‎فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران ضمن تاکید بر برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم پیاده‎روی اربعین و تامین راحتی و نیازهای شرکت‎کنندگان افزود: اصناف همیشه در این مراسم حضوری پررنگ و موثری داشته و در این راستا حمایت و پشتیبانی اصناف تهران زبانزد بوده است.

سرهنگ طلوعی فرمانده بسیج اصناف تهران نیز در این دیدار گفت: بایستی موکبی به نام خود  اصناف در مراسم اربعین برپا گردد که پاسخگوی مهمانان صنفی و میزبان روسای اتحادیه ها باشد.

 

پاسخی بگذارید