گروه: خبر اصلی
تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
آغاز تحولات در بازرسی اصناف تهران

علی‎رضا نیک‎آئین مشاور بازرسی اتاق اصناف تهران در دیدار با سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از تحولات سازمان بازرسی اتاق  اصناف تهران خبر داد. در این دیدار مشاور بازرسی اصناف ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی و تجلیل از اقدامات آنها؛ در خصوص موضوعات روز و مشکلات […]

علی‎رضا نیکآئین مشاور بازرسی اتاق اصناف تهران در دیدار با سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از تحولات سازمان بازرسی اتاق  اصناف تهران خبر داد.

در این دیدار مشاور بازرسی اصناف ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی و تجلیل از اقدامات آنها؛ در خصوص موضوعات روز و مشکلات جامعه صنفی تهران بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید برای راحتی اصناف و همکاری بیشتر فی‌مابین، واحدی از اداره اماکن نیز در ساختمان بازرسی اصناف تهران مستقر گردد.

نیک‎آیین در این خصوص گفت: راه اندازی و استقرار واحد اماکن در بازرسی اصناف به طور قطع با هدف تسریع در رسیدگی به شکایات و تخلفات صنفی بوده و در راستای بهبود شرایط خدمت‎رسانی به اصناف انجام شده است.

شایان ذکر است این نخستین تحول و رویداد بعد از تغییرات در بازرسی اصناف است که به دستور آقای نوده‎فراهانی ریاست اتاق اصناف تهران در این مدت کوتاه انجام می‎شود.

پاسخی بگذارید