تاریخ: ۱۵:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
پیام تبریک رئیس اتاق اصناف تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم نیروى انتظامى مجموعه ای است که امنیت و نظم اجتماعى را به مردم هدیه مى کند. مقام معظم رهبری(مدظله العالی( روز نیروی انتظامی بهانه‌ایست برای پاسداشت از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی ، آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق […]

بسم الله الرحمن الرحیم
نیروى انتظامى مجموعه ای است که امنیت و نظم اجتماعى را به مردم هدیه مى کند.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی(

روز نیروی انتظامی بهانه‌ایست برای پاسداشت از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی ،
آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.
نیروهای انتظامی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم، هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه هستند که امنیت اعم از امنیت اجتماعی، امنیت اخلاقی و روانی از ارکان پیشرفت و سربلندی کشور می باشد .
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا جامعه اصناف قدردانی و سپاس خود را به خاطر مجاهدت ها و تلاشهای ارزشمند برادران و خواهران نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و نظم عمومی اعلام نماید.
اینجانب ضمن تبریک روز و هفته نیروی انتظامی ، امیدوارم در سایه رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در برقراری نظم و امنیت جامعه موفق و موید باشید و توفیق روزافزون شما را از خداوند بزرگ خواستارم.

قاسم نوده فراهانی

رئیس اتاق اصناف تهران

پاسخی بگذارید