تاریخ: ۱۴:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
بازرسی اصناف متحول می شود

مراسم معارفه مشاور بازرسی  اتاق اصناف تهران با محوریت «همراهی و همدلی با مردم؛ موثرترین تحول در بازرسی اصناف» امروز دوشنبه نهم مهرماه در محل سازمان بازرسی اصناف تهران برگزار شد. در این مراسم ضمن معرفی علی‎رضا نیک‏آئین رئیس اتحادیه صنف مکانیسین‎های خودرو تهران به عنوان نماینده رئیس اتاق اصناف تهران و ریاست بازرسی اصناف […]

مراسم معارفه مشاور بازرسی  اتاق اصناف تهران با محوریت «همراهی و همدلی با مردم؛ موثرترین تحول در بازرسی اصناف» امروز دوشنبه نهم مهرماه در محل سازمان بازرسی اصناف تهران برگزار شد.

در این مراسم ضمن معرفی علی‎رضا نیک‏آئین رئیس اتحادیه صنف مکانیسین‎های خودرو تهران به عنوان نماینده رئیس اتاق اصناف تهران و ریاست بازرسی اصناف معرفی  و  از  زحمات حسین درودیان ریاست قبلی این مجموعه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در جریان این معارفه،  رئیس جدید بازرسی اصناف در خصوص برنامه های آینده این سازمان گفت: قطعاًَ این مجموعه را با هدف تحول، تحویل گرفته و آنچه مهم است ایجاد بستری پویا و سریع برای دریافت گزارش‎‏ها از واحدهای صنفی متخلف صنفی و رسیدگی به آنها خواهد بود.

نیک‏‏‎آیین  همچنین تاکید کرد: همه هدف ما در این سازمان خدمت به مردم و ارائه خدمات سریع به شاکیان و رسیدگی به تخلفات خواهد بود .

پاسخی بگذارید