تاریخ: ۸:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
همایش بصیرت افزایی سیاسی – اقتصادی بازار و سپاه

همایش بصیرت افزایی سیاسی – اقتصادی با محوریت تاکید بر خرید کالای ایرانی در راستای مبارزه با جنگ روانی اقتصادی  با حضور اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه تهران بزرگ برگزار شد. در این مراسم که  با حضور سردار یزدی فرمانده پادگان محمد رسول‎الله(ص)،  هئیت  رئیسه اتاق اصناف تهران و جمعی از  هیئت مدیره و […]

همایش بصیرت افزایی سیاسی – اقتصادی با محوریت تاکید بر خرید کالای ایرانی در راستای مبارزه با جنگ روانی اقتصادی  با حضور اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه تهران بزرگ برگزار شد.

در این مراسم که  با حضور سردار یزدی فرمانده پادگان محمد رسول‎الله(ص)،  هئیت  رئیسه اتاق اصناف تهران و جمعی از  هیئت مدیره و بسیج اتحادیه های صنفی به میزبانی سازمان بسیج اصناف تهران  و بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه تهران بزرگ  در حسینیه الزهرا برگزار گردید قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران طی سخنانی با تاکید بر  انسجام و حفظ وحدت  در دوران جنگ روانی گفت: جنگ روانی با منشا اقتصادی که استکبار جهانی به راه انداخته است فقط با هشیاری و تیزبینی ما مهار شدنی است.

 

رئیس اتاق اصناف تهران تصریح کرد: ما مسئولان اتحادیه‏ها  باید مراقب اوضاع باشیم که دشمن نتواند در این جنگ روانی پیروز شود.

نوده فراهانی با اشاره به انتشار موضوع مربوط به تعطیلی بازار در فضای مجازی تصریح کرد: بازار همیشه به کار خود ادامه می دهد و اصناف افسران اقتصادی دولت می باشند که هیچ وقت کاری نخواهند کرد تا دشمن بتواند از این جوسازی به نفع خویش استفاده نماید.

در ادامه سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‏الله (ص) تهران در خصوص وضعیت اقتصادی کشور گفت: این روزها، بازار و مردم بیشتر از اینکه از تحریم های خارجی و آمریکا ضرر و زیان ببینند از فساد داخلی، احتکار کالا و سودجویی برخی افراد در فشار و سختی هستند.

سردار یزدی افزود: سیاستمداران کشورهای خارجی به گونه‎ای نشان می دهند که گویا هیچ  مشکلی از لحاظ مفاسد اقتصادی ندارند و هیچ دروغ و احتکاری در آن کشورها وجود ندارد و این همان جنگ روانی است که اکنون راه انداخته‎اند.

فرمانده سپاه محمد رسول‏الله (ص) تهران تصریح کرد: تمام تلاش دشمنان تضعیف ولایت فقیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، زیرا می‌دانند که این دو عنصر عزت کشور را رقم می‌زند و با دروغ‌پردازی و شایعه‌سازی می‌خواهند سپاه را از مردم جدا کنند، اما مردم و سپاه در دفاع از مردم و کشور عزمی جدی دارند

سردار یزدی بیان کرد: امروز بسیج جهان اسلام پیرو فرمایشات امام (ره) در کشورهای اسلامی شکل گرفته و آنها در مقابل تمام راهبردهای آمریکا و اسرائیل و مزدورانشان ایستاده اند اکنون که دشمنان اسلام احساس کرده اند رو به افول هستند، در مقابل ایران ایستاده و می خواهند بین مردم و مسئولان فاصله و تفرقه ایجاد کنند، که بی تردید به جز شکست ثمری برای آنها نخواهد داشت.

پاسخی بگذارید