گروه: خبر اصلی
تاریخ: ۱۰:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
در صورت حمایت اتاق اصناف تهران: آژانس های مسافربری آمادگی حضور در کسب و کا ر اینترنتی را دارند

رئیس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه در گفت‎وگو با پایگاه اطلاع‎رسانی اتاق اصناف تهران،  از وخیم بودن  وضعیت اقتصادی اعضای این اتحادیه خبر داد. قاسم قربانی افزود: اعضای این اتحادیه به دلیل راه‎اندازی کسب و کارهای بی‌شمار اینترنتی، بدون در نظر گرفتن حقوق و مزایای صنفی و عدم رعایت قوانین، ضربه سنگینی را متحمل […]

رئیس اتحادیه موسسات توریستی و اتومبیل کرایه در گفتوگو با پایگاه اطلاعرسانی اتاق اصناف تهران،  از وخیم بودن  وضعیت اقتصادی اعضای این اتحادیه خبر داد.

قاسم قربانی افزود: اعضای این اتحادیه به دلیل راه‎اندازی کسب و کارهای بی‌شمار اینترنتی، بدون در نظر گرفتن حقوق و مزایای صنفی و عدم رعایت قوانین، ضربه سنگینی را متحمل شده است.

وی ضمن اعلام آمادگی حضور اتحادیه و  اعضای تحت پوشش در کسب و کارهای اینترنتی در راستای توسعه بازار و رونق اقتصادی صنف افزود: اگر اتاق اصناف تهران حمایت کند خود اتحادیه آمادگی حضور در فضای کسب و کارها اینترنتی ر ا دارد تا هم اعضاء از این رکود موجود رها شود و هم مخاطبان و مشتریان این نوع تاکسی ها و اتومبیل های کرایه با آرامش و امنیت بیشتری امکان خرید خدمت داشته باشند.

وی در پایان اضافه کرد: با توجه به بازگشایی فصل مدارس توصیه می‎کنیم، خانواده‎ها و مدارس حتما از واحدهای صنفی پروانه‎دار این اتحادیه سرویس‏های خود را به منظور حفظ امنیت و فرزندانشان دریافت نمایند.

پاسخی بگذارید