در انتخابات نمایندگان اتاق اصناف استان تهران
ابراهیم درستی برای دومین بار متوالی موفق به کسب مقام اول اصناف شد

 انتخابات اتاق اصناف استان تهران با حضور نماینده های اتحادیه های  تولیدی و توزیعی استان  تهران در محل هتل فردوسی تهران انجام شد. به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع‎رسانی اتاق اصناف تهران: ساعت ۱۰ صبح امروز انتخابات اتاق اصناف استان تهران، در هتل فردوسی انجام گرفت که در آن ۱۶ نماینده از تولیدی ها و ۱۶ […]

 انتخابات اتاق اصناف استان تهران با حضور نماینده های اتحادیه های  تولیدی و توزیعی استان  تهران در محل هتل فردوسی تهران انجام شد.

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع‎رسانی اتاق اصناف تهران: ساعت ۱۰ صبح امروز انتخابات اتاق اصناف استان تهران، در هتل فردوسی انجام گرفت که در آن ۱۶ نماینده از تولیدی ها و ۱۶ نماینده از  توزیعی ها به عنوان کاندیدا شرکت داشتند.

در نتیجه این انتخابات که با حضور ۷۷ نفر از ۷۹ نفر واجد شرایط از اعضای هیئت رئیسه اتاق های اصناف استان تهران انجام گرفت، افراد زیر جهت حضور در پارلمان اصناف کشور برگزیده شدند:

نمایندگان توزیعی:

ابراهیم درستی ۵۱ رای از تهران- سیدمحمد کیا ۴۵ رای از فیروزکوه- رضا میرزاکرمی ۴۱ رای از دماوند- حسین طاهر محمدی ۴۱ رای از شمیرانات- تورج علیزاده ۳۹ رای از پاکدشت- حسین جنیدی ۳۸ رای از پیشوا- حمید رضا تاجیک ۳۷رای از قرچک- محمدرضا فهیمی ۳۴ رای از رباط کریم- ابوطالب شیرکوند ۳۱ رای از ورامین؛ انتخاب شدند و همچنین تقی الهی دهقی کاندیدای صنوف توزیعی شهر ری از شرکت در انتخابات امروز انصراف داد.

نمایندگان تولیدی:

علی میرزایی ۴۵ رای از بهارستان- طاهر میرحسن زاده ۴۲ رای از ملارد- عباس حاج ابن‏‎علی ۴۱ رای از ری-وحید مهرپوریان طارانی ۳۸ رای از اسلامشهر- ابراهیم صدقی ۳۷ رای از پردیس- علی مظفری ۳۵ رای از اسلامشهر- امیدرضا کورانی ۳۵ رای از قدس- علی فاضلی ۳۴ رای از تهران و حسین درفشی با کسب ۳۱رای از رباط کریم نیز به ترتیب آرا در این انتخابات پیروز شدند.

شایان ذکر است ابراهیم درستی که چندی پیش در انتخابات اتاق اصناف تهران نفر اول شده بود، امروز در انتخابات اتاق های اصناف استان  نیز به عنوان نفر اول انتخاب گردید، خاطر نشان می نماید روسای اتاق های اصناف ۳۱ مرکز استان، به صورت مستقیم و بدون شرکت در انتخابات استانی به پارلمان کشوری راه می یابند.

 

پاسخی بگذارید