رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرع و ماهی و پرنده :
تاریخ: ۱۴:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
قیمت مرغ در ایام محرم ثابت است

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرع و ماهی و پرنده در خصوص قیمت مرغ طی روز های اخیر بیان کرد: قیمت مرغ نسبت به گذشته سیر نزولی داشته و این روند در ایام محرم ادامه خواهد داشت. مهدی یوسف خانی  با اشاره به وضعیت تهیه و توزیع مرغ در ماه محرم و ثبات نسبی آن عنوان کرد: […]

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرع و ماهی و پرنده در خصوص قیمت مرغ طی روز های اخیر بیان کرد: قیمت مرغ نسبت به گذشته سیر نزولی داشته و این روند در ایام محرم ادامه خواهد داشت.

مهدی یوسف خانی  با اشاره به وضعیت تهیه و توزیع مرغ در ماه محرم و ثبات نسبی آن عنوان کرد: امکان افزایش قیمت مرغ تا مرز ۱۰ هزار تومان در ماه محرم وجود خواهد داشت؛ چرا که اگر نرخ مرغ کمتر از این میزان باشد؛ تولیدکننده متضرر  می شود.

وی افزود: در حال حاضر مرغ با قیمت ۹ هزار تومان توزیع می شود که دلیل این کاهش قیمت، افزایش عرضه مرغ نسبت به تقاضای آن در بازار است که بسیار کاهش یافته است.

وی در ادامه با اشاره به نوسانات تقاضا در ایام ماه محرم تصریح کرد: در ماه محرم و صفر افزایش تقاضا چشم‌گیر نخواهد بود و تنها بخشی از مرغ‌های سبک وزن به فروش خواهد رسید که در روزهای اول ماه محرم این روند اتفاق می افتد و پس از آن مجددا کاهش تقاضا خواهیم داشت.

پاسخی بگذارید