ضرورت بهره مندي اتاق اصناف از پتانسيل اتحاديه هاي صنفي/ کمک و مشاوره با هيئت مديره اتحاديه ها مي تواند راهگشا باشد

اخبار ویژه

آيين تکريم و تجليل از خانواده شهداي اصناف برگزار شد

بازار خودرو نيازمند واردات خودروهاي کارکرده و نو با تعرفه 20 تا 30 درصدي است

اولين جلسه کميسيون امور اجتماعي و فرهنگي اتاق اصناف تهران برگزار شد

3

محمدجواد برازنده، رئيس اتحاديه آهنگران و صنعتگران خودرو تهران:

ضرورت بهره مندي اتاق اصناف از پتانسيل اتحاديه هاي صنفي/ کمک و مشاوره با هيئت مديره اتحاديه ها مي تواند راهگشا باشد

  • کد خبر : 96701
  • 1401/08/18

رئيس اتحاديه آهنگران و صنعتگران خودرو تهران با تاکيد بر ضرورت بهره مندي اتاق اصناف تهران از پتانسيل اتحاديه هاي صنفي بيان کرد: اتاق اصناف بايد از پتانسيل وسيع، قدرتمند، پرانرژي و ارزشمندي که 135 اتحاديه فعال و تمامي صنوف تحت پوشش آنها دارند و هر يک بازوي پرقدرتي براي به ثمر رساندن اهداف متعالي اين اتاق در راستاي قانون مداري و جدول بندي مناسب است بهره ببرد. که با تحقق اين امر مي توان اميد به اصلاح و برطرف شدن مشکلات داشت.

محمدجواد برازنده، رئيس اتحاديه آهنگران و صنعتگران خودرو تهران در ادامه گفت: متاسفانه زيرساخت هاي پر از دست انداز، شرايط و امکان سوءاستفاده را براي برخي از مديران ايجاد کرده است. اين زيرساخت ها شامل موضوعات فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي مي شود.

وي افزود: همانطور که اتحاديه ها در انتخابات اتاق اصناف شرکت کرده و کانديداي خود را انتخاب مي کنند قطعاً براي برطرف شدن مشکلات همراه آنها خواهند بود. هر يک از روساي اتحاديه هاي صنفي در خصوص مسائل اقتصادي و فرهنگي تبحر دارند و از تخصص و مهارت خود مي توانند استفاده و کمک اتاق باشند؛ لذا تشکيل اتاق فکر متشکل از روساي اتحاديه هاي صنفي که بدون هيچ چشمداشتي در کنار هيات رئيسه خواهند ماند گامي در اين راستا خواهد بود.

برازنده با اشاره به يکي از خلاء هاي زيرساختي هاي موجود گفت: از سال هاي دور سازمان امور مالياتي، اصناف را با چالش هاي زيادي رو به رو کرده است. عدم اعتماد به اصناف منجر شده هر بار سازمان به نوعي مطالبات خود را از اين طيف زحمتکش اخذ کند که گويي هيچ منطقي از سوي اصناف براي برآوردهاي مطالبات غير عادلانه خود را قبول ندارد.

رئيس اتحاديه آهنگران و صنعتگران خودرو تهران اظهار کرد: سازمان امور مالياتي مي تواند براحتي و با تعامل از اصناف ماليات حقه را بگيرد تا هم رضايت مندي اصناف را در پي داشته باشد و هم فرار مالياتي از بين برود. در اين ميان کمک و مشاوره از روسا و هيئت مديره هاي اتحاديه ها مي تواند راهگشا باشد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.