انجام 12 هزار و 537 بازرسي در شهريور 1401 از صنوف تهران/ اجراي گشت هاي بازرسي براي سهولت دسترسي مردم به نوشت افزارهاي آموزشي

اخبار ویژه

اصناف و بازاريان تهران امروز هم ضدانقلاب را مأيوس کردند

عرضه غيرشفاف‌ در بورس کالا عامل افزايش قيمت خودرو‌/ «کاهش عرضه» سياست خودروساز براي گران ‌کردن است

يلدا، کمبود ميوه نداريم، به فکر صادرات مازاد باشيم/ توزيع ميوه به وسيله شهرداري‌ ها، خلاف رويه بازار

3

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران:

انجام 12 هزار و 537 بازرسي در شهريور 1401 از صنوف تهران/ اجراي گشت هاي بازرسي براي سهولت دسترسي مردم به نوشت افزارهاي آموزشي

  • کد خبر : 96564
  • 1401/07/09

عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با ارايه گزارشي از عملکرد بازرسي اين اتاق در شهريور ماه سال 1401 گفت: طي اين ماه از صنوف شهر تهران 12 هزار و 537 بازرسي به عمل آمد که از اين تعداد 3 هزار 394 مورد منجر به تشکيل پرونده گرديد. همچنين براي 436 واحد صنفي فاقد پروانه کسب، ابلاغيه ماده 27 ق.ن.ص صادر و به اتحاديه مربوطه معرفي شده اند.

حسين دروديان، عضو هيئت رئيسه و معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به نتايج شکايات مردمي نيز گفت: تعداد کل شکايات تلفني 2166 مورد بوده که از طريق سامانه تلفن 124 در قالب ستاد خبري دريافت شد. از اين تعداد 899 مورد متخلف و 1267 مورد غيرمتخلف بوده اند.

دروديان در ارتباط با آمار گشت هاي مشترک نيز بيان داشت: تعداد 69 مورد گشت مشترک با سازمان ها و ارگان هاي مختلف به عمل آمده است که از بين 820 مورد بازرسي انجام شده در مجموع 186 پرونده تنظيم گرديده است.

معاون هماهنگي بازرسي و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به اجراي گشت هاي بازرسي همزمان با شروع فصل مدارس گفت: با توجه به شروع فصل مدارس و بازگشايي دانشگاه ها و مراکز آموزشي در راستاي رفاه حال مردم، مديريت و نظارت بيشتر در بازار خريد و فروش نوشت افزار گشت هاي بازرسي ويژه اي ايجاد شد.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.