عرضه روغن موتور در بازار به روال اوليه برگشت/کمبودي در عرضه روغن موتور نداريم

اخبار ویژه

اصناف و بازاريان تهران امروز هم ضدانقلاب را مأيوس کردند

عرضه غيرشفاف‌ در بورس کالا عامل افزايش قيمت خودرو‌/ «کاهش عرضه» سياست خودروساز براي گران ‌کردن است

يلدا، کمبود ميوه نداريم، به فکر صادرات مازاد باشيم/ توزيع ميوه به وسيله شهرداري‌ ها، خلاف رويه بازار

3

عليرضا نيک آئين، رئيس اتحاديه تعميرکاران خودروي تهران:

عرضه روغن موتور در بازار به روال اوليه برگشت/کمبودي در عرضه روغن موتور نداريم

  • کد خبر : 96527
  • 1401/06/21

رئيس اتحاديه تعميرکاران خودرو گفت: خوشبختانه عرضه روغن موتور نسبت به روز‌هاي گذشته بهتر شده و هيچ کمبودي در بازار نداريم.

عليرضا نيک آيين،رئيس اتحاديه تعميرکاران خودرو تهران گفت: متاسفانه با افزايش قيمت روغن موتور در بازار عرضه روغن هاي تقلبي؛ همچنين قيمت حمل و نقل بالا رفته است از اين رو با افزايش روغن تقلبي در بازار نحوه تشخيص اصل يا فيک بودن هم به مراتب سخت تر شده است به طوري که بسته بندي روغن هاي تقلبي بسيار حرفه اي انجام مي شود.

به گفته او اين موضوع ضربه بزرگي را به تعمير خودرو خواهد زد. به نحوي که تعميرکار گيربکس و موتور خودرو را تعمير کرده، اما وقتي روغن تقلبي استفاده مي شود خودرو بعد از طي چند کيلومتر باز خراب شده و بايد راهي تعميرگاه شود. متاسفانه نظارتيدر اين زمينه نمي شود. بايد واحدهاي نظارتي تمرکز زيادي به مراکز توزيع روغن داشته و مانع ورود روغن هاي تقلبي به بازار شوند.
رئيس اتحاديه تعميرکاران خودرو تهران گفت: خوشبختانه عرضه روغن موتور نسبت به روزهاي گذشته بهبود يافته است و هيچ کمبودي در اين بين وجود ندارد. فروش تحميلي کالا باعث مي شود که مشکلات زيادي براي واحدهاي صنفي و مردم به وجود بيايد. کارخانه ها خود عرضه را کم کرده اند و در عين حال فروش تحميلي دارند براي مثال مي گويند در کنار هر يک کارتن روغن موتور بايد پنج کارتن ضد يخ ببريد که خوشبختانه اين موضوع هم برطرف شده است. اميدواريم کارخانه ها سطح عرضه را زياد کنند تا مردم دچار مشکل نشوند.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.