براي راه اندازي مجدد شرکت تعاوني صنف تلاش مي کنيم/ نقاشي اتومبيل از جمله مشاغل سخت

اخبار ویژه

اصناف و بازاريان تهران امروز هم ضدانقلاب را مأيوس کردند

عرضه غيرشفاف‌ در بورس کالا عامل افزايش قيمت خودرو‌/ «کاهش عرضه» سياست خودروساز براي گران ‌کردن است

يلدا، کمبود ميوه نداريم، به فکر صادرات مازاد باشيم/ توزيع ميوه به وسيله شهرداري‌ ها، خلاف رويه بازار

3

حسين جوانمرد، رئيس اتحاديه نقاشان خودرو تهران:

براي راه اندازي مجدد شرکت تعاوني صنف تلاش مي کنيم/ نقاشي اتومبيل از جمله مشاغل سخت

  • کد خبر : 96476
  • 1401/06/07

رئيس اتحاديه نقاشان خودرو تهران در اهداف چهار ساله هيئت مديره جديد اتحاديه بيان داشت: از آنجايي که سال ها پيش اتحاديه داراي شرکت تعاوني بوده و اعضاء مي توانستند از مزاياي آن استفاده کنند در نظر داريم براي ايجاد مجدد و تاسيس شرکت تعاوني تلاش کنيم تا بتواند ضمن مشارکت تمامي اعضاء در عرصه اجتماعي، امکاني جهت دسترسي بهتر با قيمت و کيفيت بالاتر مواد اوليه براي ايشان را فراهم کند.

حسين جوانمرد، رئيس اتحاديه نقاشان خودرو تهران بيان کرد: در صورت تاسيس و راه اندازي مجدد شرکت تعاوني به مانند سابق مي توانيم براي خريد مواد اوليه و رنگ از کارخانجات براي اعضا اقدام نماييم. با تحقق اين امر دست واسطه ها و دلالان از خريد و فروش کوتاه شده و در نتيجه قطعاً قيمت کاهش پيدا مي کند.

او در همين خصوص ابراز داشت: بسيارند برندهايي که داراي کيفيت خوبي هستند؛ اما شناخته شده نيستند؛ لذا با فعاليت و با قيمت خوب مي توانيم آنها را براي اعضاء تهيه کنيم و از آن طرف برندهايي که کيفيت شان معمولي است اما گران به بازار عرضه مي شوند. بنابراين تاسيس شرکت تعاوني مي تواند براي صنف بسيار موثر باشد.

جوانمرد در خصوص سختي کار اعضا بيان داشت: نقاشي اتومبيل از جمله مشاغل سخت بوده و ضروري است اعضاء بيمه تکميلي داشته باشند، بنابراين يکي از اقدامات، قطعاً انجام بيمه تکميلي براي اعضاء خواهد بود.

وي همچنين افزود: در حال حاضر اين اتحاديه داراي 525 عضو با پروانه کسب است و160 نفر نيز شناسايي و در دست اقدام هستند، اما متاسفانه بيش از 5000 واحد صنفي بدون پروانه در تهران داريم که بايد با سازماندهي و بازرسي قوي در پي قانونمند شدن اين افراد باشيم. بيشتر فعالان در حوزه نقاشي خودرو در غرب و شرق متمرکز هستند.

رئيس اتحاديه نقاشان خودرو تهران حمايت و راهنمايي اعضا در خصوص امور مالياتي را از ديگر اهداف خواند و گفت: سعي داريم تا جايي که مي توانم از اعضا در مقابل مشکلات مالياتي دفاع نمايم.

ثبت دیدگاه

0 در انتظار بررسی : 0
 
 
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.